Klaipėdos „Neptūnas“ prieš šventes nudžiugino savo aistruolius įspūdinga pergale, o vienu didžiausių jos kalvių tapęs Juanas Palaciosas pripažintas naudingiausiu „Betsafe-LKL“ savaitės žaidėju.

J. Palaciosas surinko 34 naudingumo balus ir sutvirtino savo pozicijas naudingiausių lygos krepšininkų viršūnėje.

„Neptūnas“ šeštadienį išvykoje 92:86 pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždes“, nors šios trečiojo kėlinio pabaigoje turėjo 22 taškų pranašumą.

J. Palaciosas žaidė 35 minutes su puse, pelnė 14 taškų (4/8 dvitaškių, 6/10 baudų), atkovojo 15 kamuolių ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

Kolumbietis lieka naudingiausiu „Betsafe-LKL“ žaidėju – per rungtynes renka 20,7 balo. Antrojoje vietoje esantis Arnas Butkevičius vidutiniškai pasižymi 17 balų.

Į naudingiausiųjų penketuką taip pat pateko puolėjai Kšištofas Lavrinovičius ir Paulius Petrilevičius bei gynėjai Dovis Bičkauskis ir Renaldas Seibutis.

„Neptūno“ gynėjas R. Seibutis prie pergalės prieš „Pieno žvaigždes“ prisidėjo 24 naudingumo balais: surinko 18 taškų (7/13 metimų) ir perėmė tris kamuolius per 38 minutes.

Geriausiu įžaidėju šią savaitę buvo D. Bičkauskis – Utenos „Juventus“ gynėjas padėjo komandai įveikti Kėdainių „Nevėžį“. D. Bičkauskis per 21 minutę pelnė devynis taškus, atliko keturis rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų – tai jo geriausios rungtynės šį sezoną.

Į penketuką pateko nesėkmę patyrusio Panevėžio „Lietkabelio“ puolėjas K. Lavrinovičius – jis pelnė 17 taškų, atkovojo aštuonis kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus per 27 su puse minutės.

Stabiliai pasirodė Alytaus „Dzūkijos“ žaidėjas P. Petrilevičius – puolėjas žaidė dvejas rungtynes per savaitę, „Dzūkija“ vienas laimėjo, o P. Petrilevičius rinko 22,5 naudingumo balo: vidutiniškai pelnė 16 taškų ir atkovojo 7,5 kamuolio.