LKL lygos rungtynėse Kauno „Žalgiris“ rezultatu 90:75 (21:17, 20:16, 25:23, 24:19) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ klubą.

Susitikimo pradžioje abi ekipos žaidė nerezultatyviai. Pirmasis šiame mače taškus pelnė Žydrūnas Stankus (2:0). Vėliau rezultatas išsilygino ir „Žalgiris“ buvo išsiveržęs į priekį, tačiau kėdainiečiai savo varžovams neleido atitrūkti. Po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai pirmavo keturiais taškais (21:17).

Antrajame ketvirtyje „Žalgirio“ persvara ėmė augti. „Nevėžio“ klubo atakos vis dažniau strigo, tuo tarpu kauniečiai demonstravo greitą žaidimą ir po Dainiaus Šalengos dvitaškio komandas skyrė jau 10 taškų (34:24). Devynioliktąją minutę „Žalgirio“ persvara jau buvo 15 taškų (40:25), tačiau iki didžiosios pertraukos kėdainiečiai sužaidė sėkmingą atkarpą 7:1 ir kiek priartėjo prie savo varžovų (33:41).

Trečiajame kėlinuke susitikimo scenarijus pernelyg nepakito. Komandos ėmė žaisti atviresnį krepšinį, tačiau „Žalgiris“ išsaugojo saugų atstumą, o Beno Veikalo vedamas „Nevėžio“ klubas visais būdais bandė sumažinti atotrūkį. Po trečiojo ketvirčio komandas skyrę 10 taškų (66:56).

Per paskutiniąsias dešimt minučių svečiams intrigos gražinti nepavyko. Puikiai dėl atšokusių kamuolių kovojusi bei įvairų puolimą demonstravusi „Žalgirio“ ekipa nesunkiai išsaugojo pergalę savo rankose (90:75).

Kol kas kauniečiai žengia be pralaimėjimų ir LKL lygoje iškovojo visas 6 pergales. Tuo tarpu „Nevėžio“ sąskaitoje - 4 pergalės ir 3 pralaimėjimai.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 20 (10 atk. kam.), T.Klimavičius 19 (12 atk. kam.), M.Kalnietis 16, D.Šalenga 15, J.Mačiulis ir Ž.Janavičius - po 7.