REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Kaip nepražiopsoti svajonių jaunikio

Diagnozė: pinigofilija ar gerontofilija?

Et, ir vėl pražiopsojau... Na, kodėl visoms taip sekasi, tik ne man? Vos tik nusižiūriu svajonių jaunikį, šast, ir jis jau užimtas! Vėl iš panosės nugvelbė! O laikas tai eina, nors verk... Tuoj ne aš į senukus žvalgysiuos, o jauni vyrukai į mane. Ai ne, suklydau, nesižvalgys – jie gi ne į ką kita, o į sąskaitas bankuose žvalgosi...

Et, ir vėl pražiopsojau... Na, kodėl visoms taip sekasi, tik ne man? Vos tik nusižiūriu svajonių jaunikį, šast, ir jis jau užimtas! Vėl iš panosės nugvelbė! O laikas tai eina, nors verk... Tuoj ne aš į senukus žvalgysiuos, o jauni vyrukai į mane. Ai ne, suklydau, nesižvalgys – jie gi ne į ką kita, o į sąskaitas bankuose žvalgosi...

REKLAMA

Apie ką aš čia? Nagi apie svajonių jaunikių vestuves. Žinios apie jas pastaruoju metu kaip iš rėčio pasipylė. Ir viena už kitą labiau iš koto verčiančios.

Antai į devintą dešimtį įkopęs (81 metai) austrų milijardierius Richardas Lugneris vedė net 57 metais jaunesnę Cathy Schmitz, kuriai tik 24-eri. Tarsi būtų negana, kad išrinktoji į anūkes tinka, tai ji dar ir „Playboy“ modelis.

Net 33 metais jaunesnė ir naujoji kunigo Mike‘o Kelly (70) gyvenimo draugė – slaugei Rachel Murray vos 37-eri.

Greta tokių porų jau net nestebina, kad svajonių jaunikiu vadinto 53-ejų aktoriaus, Holivudo žvaigždės George'o Clooney išrinktajai teisininkei Amal Alamuddin tik 36-eri, arba 17 metų mažiau...

REKLAMA
REKLAMA

Na, ir Lietuva nuo pasaulio madų neatsilieka. Dabar jau kone vaikišku galima vadinti Antano ir Dainos Bosų, Artūro ir Jolantos Palauskų, Andriaus Šedžiaus ir Monikos, Ligito Kernagio bei Neringos ir net Šešuolėlių dvaro savininko, Amerikos lietuvio Raimundo Vincento Petrausko bei Danutės Elzbergienės-Petrauskas amžiaus skirtumą, kuris tėra 17–20 metų. Neabejoju, kad kai kurie iš jų tikrai sutiko savo gyvenimo meilę, o jaunoms merginoms, kaip sako psichologai, dažnai patinka vyresni vyrai...

REKLAMA

Bet štai naujausioji pora, 83-ejų Nepriklausomybės Akto signataras Aloyzas Sakalas ir 47-erių laisvai samdoma žurnalistė Daiva Norkienė, dabar jau Sakalienė, – jau šis tas. 36-erių metų skirtumas – gal net Lietuvos rekordas?

Iki jo gerokai trūksta kitai naujai porai: jei tikėsime neoficialiais šaltiniais, praėjusį savaitgalį Venecijoje, kaip ir G. Clooney bei advokatė A. Alamuddin, tik diena anksčiau, susituokė ir „Lietuvos ryto“ vyriausiasis redaktorius Gedvydas Vainauskas, kuriam jau 58-eri, bei žurnalo „Stilius“ vyriausioji redaktorė, vos 29-erių, arba lygiai perpus jaunesnė, Liuminata Mickutė.

REKLAMA
REKLAMA

Paprastai psichologai išsijuosę tikina, kad sėkmingiausiai porų santykiai klostosi, kai amžiaus skirtumas neviršija 7 metų. Bet jeigu labai norisi? Ar labai reikia? Na gerai, kad nesėkmės kartėlis, jog buvau tokia, atsiprašant, žiopla, nebūtų toks kartus, pasakysiu, ką apie tai manau. O manau, kad tai diagnozė. Tik nežinau kuri.

Viena diagnozė – gerontofilija. Čia viskas labai sudėtinga ir painu. Visagalį internetą pasitelkusi ilgokai knisausi, kol išsiaiškinau, kad tai – lytinis sutrikimas. Mat graikiškai „geron“, kilm. „gerontos“ – senis, o „philia“ – meilė, draugiškumas. Viską krūvon sudėjus išeina, kad tai lytinio potraukio sutrikimas (nepainioti su iškrypimu – aut. past.): jauno žmogaus lytinis potraukis prie senyvo amžiaus partnerio. Dar rašo, kad gerontofilus traukia raukšlėta oda, paliegęs kūnas, žili plaukai, bejėgiškumas ir kiti panašūs bruožai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kita diagnozė – paprastesnė. Ir aiškesnė. Tai pinigofilija. Čia toks mano, o gal ir ne mano, sugalvotas žodis. Kai kurioms poroms jis labai tinka. Ir ką jis reiškia, daugmaž aišku, tiesa? Tai toks sandėris, lyg azartinis lošimas, kai viena pusė stato jaunystę (na gerai, kai kada tik sąlyginę, bet palyginti su kita puse – vis tiek jaunystę), o kita – nemenką sąskaitą banke ir panašiai.

Spėju, jog vienas iš lošėjų niekaip nenori pripažinti, kad laikas nepaliaujamai skuba ir jam jau seniai toli gražu ne 30-40-50-60, kitaip sakant, gerokai ne tiek, kiek išrinktajai ar išrinktajam. O ką kita pusė? Puoselėja tam tikras viltis, susijusias su greita našlyste? Bet net jei ir taip, palikime tai jų sąžinei.

REKLAMA

Turėtų būti dar ir trečia diagnozė. Ar bent simptomai, pagal kuriuos būtų galima atpažinti tuos, kurie potencialiai gali tapti gerontofilų taikiniais. Juk labai pasistengus galima sužinoti, kokia to ar ano potencialaus jaunikio banko sąskaita ar kiek paveldėtojų gviešis jo turto, bet kaip atpažinti, atsparus jis pinigofilo-gerontofilo vilionėms ar ne? Gal kas žinote tuos simptomus? Pasidalykite, negi gaila? Nes ir vėl pavėluosiu... Kiek galima!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų