Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 1:4 turėjo pripažinti „Empoli“ futbolininkų pranašumą.

Francesco Caputo 18-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Empoli“ ekipą į priekį 1:0. Pastarasis 21-ąją minutę dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

Filipas Kostičius 42-ąją minute atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

F.Caputo 48-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Adrienas Rabiotas 64-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Federico Chiesa 85-ąją minutę susistabdęs kamuolį tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino rezultatą 1:3.

Roberto Piccoli per pridėtą rungtynių laiką taip pat pridėjo savo įvartį, o „Empoli“ iškovojo pergalę rezultatu 4:1.