BEKO-LKL čempionate savo 18-ąją pergalę iškovojo Utenos „Juventus“ (18-11) krepšininkai. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 77:73 (17:8, 21:21, 15:25, 24:19) nugalėjo Panevežio „Lietkabelio“ (9-21) ekipą.

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo Simas Buterlevičius, tačiau jam trimis taškais atsakė „Lietkabelio“ krepšininkai (3:3). Utenos ekipa spurtavo ir prabėgus pusei kėlinio pirmavo 5 taškais (9:4). Arno Labucko bei Luko Aukštikalnio pastangomis svečiams pavyko priartėti (10:8). „Juventus“ krepšininkai pelnė 7 taškus be atsako ir sužaidus pirmąjį rungtynių kėlinį pirmavo šeimininkai – 17:8.

Antrojo ketvirčio pradžioje 4 taškus be atsako pelnė uteniškiai (22:8). Evaldo Žabo ir Jurica Žužos iniciuotas spurtas svečiams leido priartėti (27:17). Komandos keitėsi taikliais metimais ir kėliniui įpusėjus šeimininkai turėjo 10 taškų pranašumą (32:22). „Juventus“ krepšininkams pavyko dar labiau padidinti savo pranašumą, tačiau sėkmingą atkarpą sužaidę svečiai iš Panevežio sumažino deficitą ir po dviejų kėlinių švieslentėje degė rezultatas 38:29.

Trečiąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo Rashaunas Broadusas ir „Juventus“ ekipa įgijo dviženklį pranašumą (40:29). „Lietkabelio“ krepšininkai pelnė net 11 taškų iš eilės ir prabėgus pusei kėlinio rezultatas buvo lygus (40:40). Šeimininkams pavyko šiek tiek atitolti, tačiau sėkmingą atkarpą sužaidę panevežiečiai išsiveržė į priekį (47:48). Likusį kėlinio laiką abi ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir po trijų kėlinių pirmavo jau „Lietkabelis“ - 53:54.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje abi komandos keitėsi taikliais metimais, tad prabėgus beveik 4 minutėms rezultatas buvo lygus (58:58). „Juventus“ krepšininkai pelnė 4 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį (62:58). E.Žabas pataikė tik 1 baudos metimą, o spurtu atsakę šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą (66:59). Sėkmingai sužaista atkarpa svečiams leido priartėti, tačiau šalti „Juventus“ krepšininkų nervai padėjo iškovoti 18-ąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos čempionate – 77:73.

„Juventus“: Egidijus Dimša 17 (10 atk. kam.), Rashaunas Broadusas 15, Saulius Kulvietis 12, Simas Buterlevičius 10 taškų.

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 18 (6 rez. perd.), Arnas Labuckas bei Jurica Žuža po 14, Dainius Šalenga 12 taškų.