Antradienį aukščiausios Prancūzijos moterų krepšinio lygos finalo rungtynėse Liono ASVEL su Juste Jocyte svečiuose 62:78 (13:22, 20:12, 16:26, 13:18) nusileido Buržo „Tango Basket“ ir serijoje iki 3 pergalių atsilieka jau 0:2.

ASVEL buvo panaikinusios 9 taškų deficitą ir antrojo kėlinio pabaigoje trumpai pirmavo (13:22, 33:31), tačiau po pertraukos sužaidė prastą atkarpą ir atsiliko 14 taškų skirtumu (40:54). Visą likusį laiką „Tango Basket“ išlaikė dviženklį pranašumą ir užtikrintai laimėjo rungtynes.

J.Jocytė aikštėje praleido 8 min. 7 sek., per kurias spėjo pelnyti 2 taškus (1/2 dvitaškių). Ji taip pat atkovojo 2 kamuolius, blokavo 1 metimą, išprovokavo 1 pražangą, pati sykį prasižengė, kartą suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

ASVEL neišgelbėjo puikus Kaylos Alexander žaidimas. Ji sumetė 19 taškų, pataikydama visus 8 dvitaškius.

Trečiosios serijos rungtynės numatytos birželio 4 d.