Jonas Valančiūnas buvo šalia dvigubo dublio, Naujojo Orleano „Pelicans“ (22/33) sulaukė mainų būdu gautos žvaigždės, tačiau patyrė pralaimėjimą.

„Pelicans“ namie 97:112 (24:27, 31:29, 18:27, 24:29) nusileido Majamio „Heat“ (35/20).

J. Valančiūnas per 33 minutes pelnė 16 taškų (6/7 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet triskart suklydo ir tiek pat kartų prasižengė.

„Pelicans“ gretose debiutavo po mainų iš Portlando „Trail Blazers“ atvykęs CJ McCollumas – gynėjas pelnė 15 taškų, bet pataikė tik 6 metimus iš 21.

Lietuvio klubas trumpai pirmavo antro kėlinio pabaigoje, tačiau po pertraukos „Heat“ perėmė pranašumą ir visos antros mačo pusės metu buvo priekyje.

Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes po Devonte Grahamo tritaškio „Pelicans“ sumažino atsilikimą iki 97:104, bet per likusį laiką ekipa nesukrapštė nė taško, o „Heat“ susitikimą pabaigė atkarpa 8:0.

Rytų konferencijoje pirmaujančiai „Heat“ komandai daugiau nei pusę taškų surinko galingas Jimmy Butlerio ir Bamo Adebayo duetas – abu krepšininkai pelnė po 29 taškus.

„Pelicans“: J. Alvarado 17, J. Valančiūnas ir D. Grahamas po 16, B. Ingramas ir C. McCollumas po 15.

„Heat“: J. Butleris ir B. Adebayo po 29, K. Lowry 14 (11 rez. perd., 11 atk. kam.), D. Dedmonas 11, D. Robinsonas 10.