Pralaimėjimu naująjį NBA sezoną pradėjo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (0-1) komanda, kuri namuose 97:117 (25:29, 28:24, 17:28, 27:36) neprilygo Filadelfijos „76ers“ (1-0) klubui.

Mačo nugalėtojas sprendėsi tik antroje rungtynių dalyje. Po dviejų kėlinių „76ers“ pirmavo tik 55:53. Lemiamą spurtą svečiai surengė ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai po kelių taiklių tolimų metimų susikrovė dviženklę persvarą.

„Pelicans“ bandė atskayti tuo pačiu,  tačiau svečiai sėkmingai atslaikė ir dar labiau padidino pranašumą bei šventė pergalę.

J. Valančiūnas per 30 aikštėje praleistų minučių aukštaūgis pelnė 9 taškus (2/17 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 12  kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą bei surinko 4 asmenines pražangas.

„Pelicans“ mače vertėsi be traumuoto lyderio Ziono Willliamsono, o Filadelfijos ekipoje nebuvo suspenduoto Beno Simmonso.

Nugalėtojams Furkanas Korkmazas ir Joelis Embiidas pelnė po 22 taškus.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Brandonas Ingramas, įmetęs 25.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 25 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 23, Devonte' Grahamas 18 taškų (5 rez. perd.).

„76ers“: Furkanas Korkmazas ir Joelis Embiidas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 22, Tyrese'as Maxey ir Tobias Harrisas (12 atk. kam.) po 20, Georgesas Niangas 11, Sethas Curry 10 taškų.