Jonas Valančiūnas ir Naujojo Orleano „Pelicans“ (6/18) buvo bejėgiai prieš galingai rungtynes pradėjusius Dalaso „Mavericks“ (11/9) krepšininkus ir patyrė eilinę nesėkmę NBA pirmenybėse.

„Pelicans“ namuose varžovams nusileido 107:139 (23:41, 23:26, 29:35, 32:37).

Po karjeros rungtynių J. Valančiūnas šį kartą surengė vienas blogiausių sezono pasirodymų – pelnė 6 taškus (1/4 dvit., 0/4 trit., 4/4 baud) ir atkovojo 5 kamuolius.

„Mavericks“ jau pirmą kėlinį laimėjo 41:23, o vienas Luka Dončičius pelnė 18 taškų.

Dalaso ekipa šiose rungtynėse užfiksavo klubo rekordą – iš žaidimo pataikė 68,7 proc. metimų (57 iš 83 metimų).

Vien per pirmą kėlinį svečiai realizavo 16 iš 22 metimų.

Rekordas gyvavo nuo 1983 m., kai „Mavericks“ iš žaidimo sugebėjo atakuoti 67,7 proc. tikslumu.

L. Dončičius mačą baigė vos per 27 minutes surinkdamas 28 taškus ir išdalindamas 14 rezultatyvių perdavimų. Kristapas Porzingis pridėjo 20 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

„Pelicans“ komandai Brandonas Ingramas pelnė 29 taškus.

„Pelicans“: B. Ingramas 29, D. Grahamas 13, N. Alexanderis-Walkeris 12, K. Lewis Jr. 11.

„Mavericks“: L. Dončičius 28 (14 rez. perd.), K. Porzingis 20 (10 atk. kam.), J. Brunsonas 17, T. Hardaway Jr. 16.