Dramatiškame NBA superfinalo mūšyje Majamio „Heat“ svečiuose 111:108 (26:23, 25:34, 24:26, 36:25) pranoko Denverio „Nuggets“ ir išlygino serijos iki keturų pergalių rezultatą 1-1.

Svečiai kiek geriau pradėjo mačą ir nežymiai pirmavo, bet antrojo kėlinio pradžioje Denverio klubas spurtavo 14:4 ir išsiveržė į priekį 39:29.

„Nuggets“ sėkmingai buvo priekyje iki ketvirtojo kėlinio. Vis dėlto tada „Heat“ ėmė tirpdyti varžovų pranašumą.

Lemiamą mačo kėlinį „Heat“ pradėjo atsilikinėdami 75:83, bet Duncanas Robinsonas per pirmas tris kėlinio minutes pelnė 11 taškų, svečiai spurtavo 15:2 ir jau jie buvo priekyje 90:85.

„Heat“ nemažino apsukų ir dar padidino skirtumą (107:95). Visgi šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti. Likus žaisti 36 sekundėms skirtumą iki trijų taškų mažino N.Jokičiaus dvitaškis. Kitoje atakoje J.Butleris buvo netikslus ir „Nuggets“ turėjo galimybę lyginti rezultatą.

Bet „Nuggets“ šanso neišnaudojo – J. Murray'us buvo netaiklus ir dramatišką pergalę šventė „Heat“.

Denverio klubo neišgelbėjo dar vieną puikų pasirodymą surengęs N.Jokičius, kuris įmetė 41 tašką (14/23 dvit., 2/5 trit., 7/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams  Gabe'as Vincentas surinko 23 taškus, Bamas Adebayo ir Jimmy Butleris pridėjo po 21.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 41 (14/23 dvit., 2/5 trit., 7/8 baud., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld.), Jamalas Murray 18 (10 rez. perd.), Aaronas Gordonas 12 (7 atk. kam.), Bruce'as Brownas 11 (5 atk. kam.), Jeffas Greenas 9.

„Heat“: Gabe'as Vincentas 23, Bamas Adebayo (9 atk. kam.) ir Jimmy Butleris (9 rez. perd.) po 21, Maxas Strusas 14 (4/10 trit., 6 rez. perd.), Duncanas Robinsonas 10.