Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (3-2) komanda, kuriai vadovauja Šarūnas Jasikevičius.

Katalonai namuose 74:56 (21:21, 22:8, 18:12, 13:15) susitvarkė su Milano „AX Armani“ (3-2) krepšininkais ir nutraukė jų dviejų iš eilės laimėtų rungtynių atkarpą turnyre.

„Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis ant parketo praleido 14 minučių, pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Situacija ant parketo keistis ėmė antrajame kėlinyje. Čia aikštės šeimininkai pelnė 7 taškus be atsako ir ėmė tolti (30:24). Galiausiai dar viena identiška atkarpa leido pirmą kartą mače įgyti dviženklį pranašumą (39:26).

Po didžiosios pertraukos skirtumas tarp komandų ir toliau augo bei pasiekė 21 taško žymą (55:34).

Ketvirtajame kėlinyje katalonų persvara dar labiau išaugo (64:41) ir likęs laikas tapo daugiau formalumu. Italams atsitiesti jau nepavyko ir triuškinančia pergale džiaugėsi Š. Jasikevičiaus klubas – 74:56.

„Barcelona“: Mike‘as Tobey 13 (5/7 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam.), Cory Higginsas 11, Tomašas Satoransky 9, Janas Vesely 7, Nikola Kaliničius 6.

„AX Armani“: Brandonas Daviesas 18 (9/15 dvit.), Billy Baronas ir Devonas Hallas (1/8 dvit.) po 7, Kyle‘as Hinesas 6.