Eurolygoje įvyko dviejų dar pergalių iki tol neturėjusių komandų kova. Intrigos šį kart netrūko Belgrado „Crvena Zvezda“ (1/4) ir Miuncheno „Bayern“ (0/5) rungtynėse, kuriose triumfavo Belgrado krepšininkai.

Penktuoju bandymu pergalę nukalusi komanda rezultatu 78:72 (28:17, 16:26, 21:14, 13:15) svečius iš Vokietijos.

Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo Belgrado krepšininkai, varžovai nė neketino jiems nusileisti ir atsakė rezultatyviomis atakomis. Vieną kėlinį dviženkliu skirtumu nugalėjo „Crvena Zvezda“, kitame tuo pačiu atsakė Vokietijos komanda. Kai komandos patraukė į rūbines, jas skyrė vos vienas taškas.

Tačiau po ilgosios pertraukos vėl sėkmė lydėjo aikštės šeimininkus. Lemiamame ketvirtyje pastariesiems pavyko susigrąžinti dviženklį pranašumą. Tačiau po Vladimiras Lučičiaus sėkmingų atakų svečiai priartėjo per 5 taškus.

Per likusią minutę svečiai prametė tris metimus ir nesugebėjo pasinaudoti šansu nugvelbti pergalę išvykoje.

„Crvena Zvezda“: Luca Vildoza 20 (1/6 dvit., 4/8 trit., 6/6 baud., 6 rez. perd.), Ognjenas Dobričius ir Benjaminas Bentilas (13 atk. kam.) po 12, Nemanja Nedovičius 11.

„Bayern“: Cassiusas Winstonas 18 (4/6 dvit., 1/5 trit., 7/8 baud.), Vladimiras Lučičius 12, Eliasas Harrisas 10, Augustine‘as Rubitas 8.