Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama Viktorijos „Baskonia“ (2/3) patyrė triuškinamą pralaimėjimą prieš Vilerbano ASVEL (2/3) krepšininkus.

Baskai šį kartą svečiuose 61:87 (10:24, 20:24, 22:25, 9:14) nepasipriešino Vilerbano ASVEL (2-3) krepšininkams.

R. Giedraitis žaidė 23 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (2/5 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, padarė klaidą ir surinko 18 naudingumo balų.

T. Sedekerskis rungtyniavo 20 minučių ir pasižymėjo 6 taškais (2/3 dvit., 2/2 baud.), 3 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, 3 išprovokuotomis pražangomis, 2 klaidomis bei 10 naudingumo balų.

Prancūzai kontrolę į savo rankas stvėrė dar pirmajame kėlinyje, kai surengė spurtą 14-0 ir šovė į priekį dviženkliu skirtumu (10:24).

Antrojo ketvirčio pradžioje komandas jau skyrė net 20 taškų (10:30).

Po didžiosios pertraukos išvadų svečiams padaryti nepavyko, o atstumas ketvirtajame kėlinyje tapo didžiausias rungtynėse – 26 taškai (52:78). Tokiu pat skirtumu Vilerbano krepšininkai ir šventė pergalę – 61:87.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 14 (2/5 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud.), Dariusas Thompsonas 11 (5 kld.), Maikas Kotsaras ir Matthew Costello po 8, Tadas Sedekerskis 6.

ASVEL: Jonah Mathewsas (5 rez. perd.) ir Retinas Obasohanas (5 rez. perd.) po 13, Youssoupha Fallas (7 atk. kam.) ir Davidas Lighty po 11, Yvesas Ponsas 10.