39
„Neptūnas“ – „Žalgiris“  (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

Kauno „Žalgiris“ Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė antrąjį pralaimėjimą. Kazio Maksvyčio auklėtiniai 76:88 pralaimėjo Klaipėdos „Neptūnui“. Antrojo kėlinio viduryje komandas skyrė 22 taškai (23:45).

39

Po rungtynių Kazys Maksvytis buvo atviras:

„Nesinori matyti tokios pasyvios savo komandos. Jeigu prieš tai jūsų kolegą minėjo apie „duobelę“, tai dabar galima pasakyti ir apie „duobę“. Sunku paaiškinti tam tikrus dalykus. Buvo tik vienas geresnis kėlinys, bet to neužtenka. „Neptūnas“ žaidė geriau ir nusipelnė pergalės. Nemažai raudonų vėliavų, ypač kalbant apie LKL rungtynes. Dar tik sezono pradžia ir čia yra raudona vėliava, kurią reikia taisyti.“

Treneris taip pat atsisakė pakomentuoti olimpinės atrankos burtus. Lietuva Puerto Rike kovos su Meksika ir Bahreinu.

K. Maksvytis yra ir Lietuvos rinktinės treneris, tačiau sulaukęs klausimo apie būsimus varžovus pakeliui į Paryžiaus olimpines žaidynes, nebuvo kalbus:

„Nepykite, ne tas galvoje, kai savo aikštelėje pralaiminėji 20 taškų. Burtų nemačiau ir kol kas nenoriu komentuoti.“

kodėl žaidėjai nebaudžiami gali taip prastai žaisti, kokioje dar darbovietėje taip yra, turėtų už pralaimėtas rungtynes kapitonui, treneriui ir žemiausią naudingumą rodžiusiems žaidėjams iš algų atskaityti, o kapitoną simuliantą laikinai į dublerių komandą kaip NBA daro pasiųsti, koks kapitonas tokia ir komanda, visai gėdos neturi, kur išgaruoja geriausi dubleriai, ar Žalgirio mokykla visai nieko neparuošia
Toks įspūdis, kad Žalgiris pardavinėja pergales. Per lažybininkus, aišku.