Pirmą kartą per visą Italijos dailiojo čiuožimo istoriją šios šalies atstovė iškovojo auksą Europos pirmenybėse. Lenkijos sostinėje moterų varžybose šeštadienį devyniolikmetė Carolina Kostner, geriausiai atlikusi laisvąją programą bei sumoje surinkusi 174,19 balo, pelnė aukščiausią apdovanojimą.

Sidabro medalis atiteko 22 metų Šveicarijos sportininkei Sarah Meier, o bronzos apdovanojimai įteiktas aštuoniolikmetei suomei Kiirai Korpi:

1. Carolina Kostner (Italija) 174,79
2. Sarah Meier (Šveicarija) 171,28
3. Kiira Korpi (Suomija) 151,19
4. Susanna Poykio (Suomija) 146,02
5. Valentina Marchei (Italija) 144,28

Aštuoniolikmetė kaunietė Rūta Gajauskaitė, nepatekusi tarp 24 laisvosios programos dalyvių, trumpojoje programoje aplenkė tik Azerbaidžano sportininkę ir tenkinosi 37-ąja vieta.

Europos dailiojo čiuožimo čempione komandų rikiuotėje nugalėjo du aukso medalius iškovoję Prancūzijos atstovai.