sarah meier

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sarah meier“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sarah meier“.

Europos čempione tapo Šveicarijos čiuožėja S. Meier

Šveicarijos sostinėje Berne besibaigiančio Europos dailiojo čiuožimo čempionato solisčių varžybas pirmą kartą per savo karjerą laimėjo Šveicarijos atstovė Sarah Meier. 2007 ir 2008 metų Europos vicečempionė 26-erių metų čiuožėja surinko 170,60 taško. Trumpojoje programoje S. Meier užėmė trečiąją vietą (58,56 tšk.), o laisvojoje programoje buvo antra (112,04 tšk.). Sidabro medalį pelnė nugalėtojos titulą gynusi 23-ejų metų italė Carolina Kostner.
2011-01-29

Italė apgynė Europos dailiojo čiuožimo čempionės titulą

Kroatijos sostinėje pasibaigusiose Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse šeštadienį moterų varžybų čempionės titulą apgynė italė Carolina Kostner.Surinkusi 171,28 balo italė 1,84 balo aplenkė šeštadienį laisvąją programą laimėjusią ir sidabrą antrus metus iš eilės iškovojusią šveicarę Sarah Meier.Bronza atiteko pirmenybių debiutantei iš Suomijos laurai Lepisto - 165,65 balo.
2008-01-26

Istorinė italės pergalė Europos dailiojo čiuožimo čempionate

Pirmą kartą per visą Italijos dailiojo čiuožimo istoriją šios šalies atstovė iškovojo auksą Europos pirmenybėse. Lenkijos sostinėje moterų varžybose šeštadienį devyniolikmetė Carolina Kostner, geriausiai atlikusi laisvąją programą bei sumoje surinkusi 174,19 balo, pelnė aukščiausią apdovanojimą.
2007-01-27

Europos dailiojo čiuožimo čempionate Rūta Gajauskaitė buvo 37-a

Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse Lenkijos sostinėje priešpaskutinę - 37-ąją - vietą moterų trumpojoje programoje užėmė bei tarp 24 sportininkių, kurios šeštadienį atliks laisvąją programą, nepateko Rūta Gajauskaitė.Aštuoniolikmetės kaunietės, kuriai pavyko aplenkti tik Azerbaidžano sportininkę, trumpąją programą teisėjai įvertino 24,34 balo.Čempionato lydere po trumposios programos tapo šveicarė Sarah Meier, lenkianti italę Caroliną Kostner bei Gruzijos čiuožėją Jeleną Gedevanišvili.