Los Andželo „Lakers“ komanda paskutinės minutės dramoje iškovojo bilietą į atkrintamąsias. NBA čempionai namuose 103:100 (22:28, 20:27, 35:24, 26:21) palaužė Oklando „Warriors“ ekipą.

Nugalėtojams Anthony Davisas pelnė 25 taškus, LeBronas Jamesas atliko trigubą dublį - 22 taškai, 11 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Oklando klube nesulaikomas buvo Stephenas Curry, kuris surinko 37 taškus, jis pataikė šešis tritaškius iš devynių.

„Warriors“ komanda pirmavo pirmus tris kėlinius ir vienu metu turėjo 13 taškų pranašumą. „Lakers“ pirmą kartą į priekį išsiveržė paskutiniame ketvirtyje ir nugalėtojas sprendėsi paskutinę mačo minutę.

L.Jamesas likus žaisti 58 sekundėms pataikė fantastišką tolimą tritaškį per rankas su atakai skirto laiko sirena ir „Lakers“ išsiveržė į priekį 103:100.

Po to „Warriors“ turėjo du šansus lyginti rezultatą, bet Jordanas Poole’as iš to buvo netikslus, o paskutinę sekundę komanda suklydo.

Pralaimėjusi „Warriors“ dar žais rungtynes su Memfio „Grizzlies“ ir šios poros laimėtoja žengs į atkrintamąsias.

O septintoje pozicijoje likusi „Lakers“ iki keturių pergalių žais su Finikso „Suns“.

„Warriors“: Stephenas Curry 37 (7 atk. kam.), Andrew Wigginsas 21, Kentas Bazemore’as ir Jordanas Poole’as po 10.

„Lakers“: Anthony Davisas 25 (12 atk. kam.), LeBronas Jamesas 22 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Alexas Caruso 14, Dennisas Schroderis 12, Kentavious Caldwellas-Pope 10.