Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos futbolo taurės finale 2 – 0 nugalėjo „Monaco“ futbolininkus ir antrą kartą iš eilės tapo šio turnyro čempionais.

Mauro Icardi 19-ąją minutę tiksliai uždarė Kyliano Mbappe perdavimą ir išvedė PSG ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Gelsonas Martinsas 70-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

K.Mbappe 80-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Netrukus prancūzas sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir įtvirtino PSG komandos pergalę 2:0.