Donatas Motiejūnas buvo praktiškai nepastebimas, bet lietuvio atstovaujamas „Monaco“ (4/3) klubas įspūdingai sugrįžo į rungtynes prieš Maskvos CSKA (4/3) ir iškovojo pergalę.

„Monaco“ namie panaikino 22 taškų deficitą ir svečius iš Rusijos įveikė 97:80 (13:25, 26:27, 28:12, 30:16).

Komandos spurtą nuo suolo stebėjęs D. Motiejūnas aikštėje per 19 minučių pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 1/2 baud.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Šį mačą vėl praleido nugaros skausmus jaučiantis Marius Grigonis.

Atrodė, kad CSKA visus klausimus iš esmės išsprendė per pirmas aštuonias susitikimo minutes, kurias laimėjo 24:7. Antrame kėlinyje skirtumas tarp ekipų buvo išaugęs net iki 22 taškų, bet „Monaco“ surengė įspūdingą sugrįžimą į rungtynes.

Šeimininkai užkūrė uraganinį puolimą po pertraukos, trečią kėlinį laimėjo net 28:12 ir ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai 67:64.

Įspūdingą seriją Monako ekipa tęsė ir ketvirto kėlinio pradžioje, kai įgijo dviženklį pranašumą 79:68. Užsivedę „Monaco“ krepšininkai šio pranašumo jau nepaleido ir nuskriejo į skambią pergalę.

CSKA tai buvo antras pralaimėjimas iš eilės – prieš tai nusileido Vilerbano ASVEL. „Monaco“ pasiekė antrą pergalę paeiliui.

„Monaco“: Donta Hallas 17 (10 atk. kam.), Danilo Andjusičius 16, Brockas Motumas 12, Parisas Lee ir Dwayne’as Baconas po 11, Alpha Diallo ir Mike’as Jamesas po 10.

CSKA: Willas Clyburnas 19, Aleksejus Švedas 15, Joelis Bolomboy’us 13.