Ir toliau be klaidų Eurolygoje žengia karališkasis Madrido „Real“ (4/0) klubas, kuris namuose 88:71 (19:25, 23:17, 25:19, 21:10) nesunkiai susitvarkė ir su Milano „AX Armani“ (1/2) krepšininkais.

Pirmajame kėlinyje geriau rungtyniavo svečiai ir Milano, kurie įgijo 6 taškų pranašumą – 25:19.

17-ąją minutę „EA7 Emporio Armani“ atotrūkis jau pasiekė 9 taškus (39:30), bet per likusį laiką „Real“ spurtavo 12:3 ir pirmąją mačo užbaigė išlygindami rezultatą – 42:42.

Po didžiosios pertraukos jau Madrido ekipa perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po atkarpos 8:0 atitrūko – 59:51. Netrukus skirtumas pasiekė ir dviženklę ribą – 63:53.

Iki ketvirčio pabaigos svečiai sumažino deficitą – 61:67. Lemiamą atkarpą „Real“ pradėjo 3 minučių spurtu 10:0 ir susikrovė itin solidų pranašumą (77:61), kurio Ettore Messinos auklėtiniams panaikinti nebepavyko.

Ryškiausiai Madrido klubo gretose žibėjo 35-erių veteranas Sergio Llullas. Jo sąskaitoje šiandien buvo 19 taškų, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 16 naudingumo balų. Dar 13 taškų surinko ir Facundo Campazzo.

Milano komandos pusėje geriausiai pasirodė Shavonas Shieldsas, kuris per 32 minutes ant parketo pelnė 16 taškų ir surinko 19 naudingumo balų.