Gardine (Baltarusija) vyko tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių turnyras, kuriame sėkmingai kovojo mūsų šalies atletai.

Į varžybas vien iš visos Baltarusijos suvažiavo 26 komandos! Vilniuje gal kiek daugiau imtynininkų lanko pratybas... Nepaisant nežmoniškos konkurencijos ir teisėjų spaudimo, mūsų šalies „laisvūnai“ grūmėsi garbingai.

Turnyro nugalėtoju tapo klaipėdietis Aleksandras Maslovas (38 kg). Jis finale įveikė Baltarusijos čempioną Vitalijų Slesarenko.

Tomas Barancevičius (35 kg) iš Vilkaviškio lemiamoje kovoje nepasigailėjo vietinio atleto Aleksejaus Pavliučenko ; ir taip pat iškovojo aukso medalį.

Per žingsnį nuo tauriausio apdovanojimo liko Artiomas Chaldejevas (58 kg). Deja,  uostamiesčio imtynininkas finale nusileido Aleksandrui Martinovičiui iš Gomelio ir pasipuošė sidabro medaliu.

Trečiąsias vietas iškovojo klaipėdietis Timotiejus Jurevičius (63 kg), Vilkaviškio atletas Martynas Dovydavičius (38 kg), kaunietis Dainius Silickas (42 kg) ir imtynininkai iš Pagėgių Gvidas Rubežius (50 kg) bei Jonas Rudavičius (100 kg).

Be baltarusių ir lietuvių, turnyre kovojo latviai ir imtynininkai iš Graikijos – viso 202 atletai.