timotiejus jurevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „timotiejus jurevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „timotiejus jurevičius“.

Imtynininkas Igoris Fiodorovas laimėjo jaunių turnyrą Vokietijoje

Vokietijoje vykusio tarptautinio jaunių laisvųjų imtynių turnyro Brandenburgo taurei laimėti svorio kategorijoje iki 100 kg nugalėtoju tapo vilnietis Igoris Fiodorovas. Trenerių Pavelo Gaišinivo ir tėvo Viačeslavo Fiodorovo auklėtinis finale be vargo nugalėjo šveicarą Filipą Huterį (Philipp Hutter). Trečiąją vietą šioje svorio kategorijoje užėmė Jonas Rudavičius iš Pagėgių.
2009-05-21

Imtynininkai vėl džiugina pergalėmis

Gardine (Baltarusija) vyko tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių turnyras, kuriame sėkmingai kovojo mūsų šalies atletai. Į varžybas vien iš visos Baltarusijos suvažiavo 26 komandos! Vilniuje gal kiek daugiau imtynininkų lanko pratybas... Nepaisant nežmoniškos konkurencijos ir teisėjų spaudimo, mūsų šalies „laisvūnai“ grūmėsi garbingai. Turnyro nugalėtoju tapo klaipėdietis Aleksandras Maslovas (38 kg). Jis finale įveikė Baltarusijos čempioną Vitalijų Slesarenko.