jonas rudavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonas rudavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonas rudavičius“.

Imtynininkas J. Rudavičius Europos jaunimo čempionate pralaimėjo pirmąją kovą

Bulgarijoje vykstančio Europos jaunimo (iki 20 metų) imtynių čempionato laisvųjų imtynių svorio kategorijoje iki 120 kg trečiadienį Lietuvos atstovas Jonas Rudavičius pralaimėjo jau pirmąją kovą. 18-metis lietuvis, kurį treniruoja Zenonas Komskis ir Antanas Merkevičius, aštuntfinalyje 1:13 (0:6, 1:7) nusileido metais vyresniam Rusijos atstovui Rolanui Džiojevui.
2010-06-30

Š. Jurčys ir S. Norkus laimėjo aukso medalius

Estijoje vykusiame tarptautiniame jaunimo laisvųjų imtynių turnyre „Kuldkaru Open 2009“ Lietuvos atstovai Šarūnas Jurčys ir Simas Norkus iškovojo aukso medalius. Svorio kategorijos iki 60 kg finale klaipėdietis Š. Jurčys įveikė vilnietį Vladislavą Bajuriną. Šiaulietis S. Norkus tapo nugalėtoju svorio kategorijoje iki 96 kg. Bronzos medalius pelnė vilnietis Nikita Rancevas (55 kg) ir Jonas Rudavičius (120 kg) iš Pagėgių.
2009-12-09

Imtynininkas Igoris Fiodorovas laimėjo jaunių turnyrą Vokietijoje

Vokietijoje vykusio tarptautinio jaunių laisvųjų imtynių turnyro Brandenburgo taurei laimėti svorio kategorijoje iki 100 kg nugalėtoju tapo vilnietis Igoris Fiodorovas. Trenerių Pavelo Gaišinivo ir tėvo Viačeslavo Fiodorovo auklėtinis finale be vargo nugalėjo šveicarą Filipą Huterį (Philipp Hutter). Trečiąją vietą šioje svorio kategorijoje užėmė Jonas Rudavičius iš Pagėgių.
2009-05-21

Imtynininkai vėl džiugina pergalėmis

Gardine (Baltarusija) vyko tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių turnyras, kuriame sėkmingai kovojo mūsų šalies atletai. Į varžybas vien iš visos Baltarusijos suvažiavo 26 komandos! Vilniuje gal kiek daugiau imtynininkų lanko pratybas... Nepaisant nežmoniškos konkurencijos ir teisėjų spaudimo, mūsų šalies „laisvūnai“ grūmėsi garbingai. Turnyro nugalėtoju tapo klaipėdietis Aleksandras Maslovas (38 kg). Jis finale įveikė Baltarusijos čempioną Vitalijų Slesarenko.