artiomas chaldejevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „artiomas chaldejevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „artiomas chaldejevas“.

T. Barevičius ir A. Chaldejevas – turnyro Baltarusijoje nugalėtojai

Gardine (Baltarusija) vykusiame 20-ajame I. Jolkino vardo jaunių laisvųjų imtynių turnyre nugalėtojų titulus iškovojo Lietuvos atstovai Tomas Baracevičius ir Artiomas Chaldejevas. Svorio kategorijoje iki 42 kg vilkaviškietis T. Baracevičius nugalėjo keturis varžovus ir turnyre Gardine triumfavo antrus metus iš eilės. Šioje svorio kategorijoje kitas vilkaviškietis - Rokas Neiberka užėmė trečiąją vietą. A. Chaldejevas buvo nenugalimas "svoryje" iki 63 kg.
2010-02-17

Imtynininkai vėl džiugina pergalėmis

Gardine (Baltarusija) vyko tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių turnyras, kuriame sėkmingai kovojo mūsų šalies atletai. Į varžybas vien iš visos Baltarusijos suvažiavo 26 komandos! Vilniuje gal kiek daugiau imtynininkų lanko pratybas... Nepaisant nežmoniškos konkurencijos ir teisėjų spaudimo, mūsų šalies „laisvūnai“ grūmėsi garbingai. Turnyro nugalėtoju tapo klaipėdietis Aleksandras Maslovas (38 kg). Jis finale įveikė Baltarusijos čempioną Vitalijų Slesarenko.
2009-02-18

I. Fiodorovas – tarptautinio imtynių turnyro nugalėtojas

Kaliningrade vyko tarptautinis jaunių laisvųjų imtynių turnyras, kuriame puikiai kovojo vilnietis Igoris Fiodorovas.Trenerio Pavelo Gaišinovo auklėtinis nugalėjo penkis varžovus ir tapo turnyro nugalėtoju svorio kategorijoje iki 100 kilogramų.Lietuvos sunkiasvorio komandos draugas Vladislavas Bajurinas svorio kategorijoje iki 69 kilogramų užėmė antrąją vietą.