Igno Brazdeikio komanda neturėjo vilčių prieš NBA lyderius

Lengvą pergalę NBA čempionate įsirašė lyderė Oklando „Warriors“ (20/4) komanda, kuri namuose 126:95 (31:26, 34:18, 33:35, 28:16) įveikė Orlando „Magic“ (5/20) ekipą.

Ignas Brazdeikis pralaimėjusiems per penkias minutes taškų nepelnė: prametė vieną tritaškį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Nugalėtojams Stephenas Curry pelnė 31 tašką ir atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus, Andrew Wigginsas surinko 28 taškus. Pastarasis pataikė aštuonis tritaškius ir užfiksavo naują karjeros rekordą.

A. Wigginsas vien trečiajame kėlinyje surinko 17 taškų, o per 1:14 minutės atkarpą pataikė tris tritaškius.

Pralaimėjusiems Gary Harrisas pelnė 17 taškų, bet komanda krito devintą kartą per paskutines 10 dvikovų.

Oklando ekipa nuo pirmojo kėlinio vidurio nei karto neatsiliko ir palaipsniui didino pranašumą. Paskutiniame kėlinyje jis buvo išaugęs iki 32 taškų.

„Magic“: Gary Harrisas 17, R.J. Hamptonas 16, Franzas Wagneris 15, Wendellis Carteris 14.

„Warriors“: Stephenas Curry 31 (8 rez. perd.), Andrew Wigginsas 28, Jordanas Poole’as 12, Nemanja Bjelica 10.