Vieningoje lygoje susitiko dvi Eurolygos ekipos ir svarbią pergalę į sąskaitą įsirašė Sankt Peterburgo „Zenit“ (15/2), kuri svečiuose 74:71 (22:19, 17:10, 20:17, 15:25) palaužė Maskvos CSKA (11/5).

CSKA pirmavo tik pirmame kėlinyje – vėliau „Zenit“ ėmė krautis persvarą ir ketvirto kėlinio pradžioje jautėsi ganėtinai ramiai – 61:46.

Vis tik CSKA spurtas 9:0 leido priartėti (61:68), o Danielio Hacketto ir Johanneso Voigtmanno tritaškiai skirtumą mažino dar labiau – 69:72.

Willas Thomasas ir J.Voigtmannas apsikeitė dar pora metimų, bet išplėšti pratęsimo CSKA nespėjo – Darrunas Williardas buvo netaiklus.

A.Gudaitis buvo šalia dvigubo dublio: per 29 minutes pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 4 metimus, išprovokavo 7 pražangas, kartą pažeidė taisykles ir surinko 21 naudingumo balą.

Lietuvis buvo naudingiausias „Zenit“ žaidėjas. Nugalėtojams 17 taškų pridėjo Kevinas Pangosas (6 rez. perd.), po 13 – W.Thomasas (7 atk. kam.) ir Austinas Hollinsas.

CSKA 19 taškų pridėjo J.Voigtmannas, pataikęs visus tris tritaškius ir atkovojęs 8 kamuolius, 14 taškų – D.Hacketto sąskaitoje, 13 – D.Hillardo (0/6 trit.).