Penktadienį ketvirtosiose Lietuvos aukščiausiosios lygos vyrų rankinio Tele2 čempionato finalo rungtynėse Kauno „LKSK RK Granito-Kario" klubas svečiuose 38:26 (21:12) nugalėjo Vilniaus „HC Vilnius" ekipą ir, laimėjęs seriją iki trijų pergalių 3:1, po trijų metų vėl tapo šalies čempionu.

Pirmuosius du finalo mačus kauniečiai laimėjo 31:27 (namuose) bei 38:31 (svečiuose), o trečiajame stipresni buvo vilniečiai - 38:37 (svečiuose).

Net 13 įvarčių nugalėtojams, kurie šalies čempionų titulus iškovojo šešioliktąjį kartą, penktadienį pelnė Rolandas Bernatonis, po 5 - Tomas Kraucevičius ir Robertas Švedas, po 3 - Andrius Žigelis, Aidenas Malašinskas ir Gintaras Cibulskis, po 2 - Povilas Babarskas bei Vilius Juozaitis, po 1 Valdas Jarukas ir Edvinas Balčiūnas.

Antrus metus sidabro medalius pelniusioje „HC Vilnius" komandoje sėkmingiausiai žaidė Mindaugas Sukackas (6 įv.), Evaldas Veida (5), Romas Kirveliavičius, Marius Panavas (po 4), Martynas Paukštė (3), Romualdas Sakovičius (2), Mindaugas Stravinskas bei Andrius Šorinas (po 1 įvartį).

Lietuvos vyrų rankinio čempionato bronzos medalius iškovojo 2006 ir 2007 metų šalies pirmenybėse triumfavę Panevėžio „VikingMalt" rankininkai, mažojo finalo serijoje iki dviejų pergalių 2:1 (29:34, 27:25 bei 28:26) įveikę Klaipėdos „Žemaitijos Dragūno" septyniukę.