gintaras cibulskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gintaras cibulskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gintaras cibulskis“.

Viena ryškiausių Lietuvos rankinio asmenybių Cibulskis baigė karjerą: „Naujas etapas man labai patinka“

Viena ryškiausių pastarojo meto Lietuvos rankinio asmenybių Gintaras Cibulskis oficialiai baigė rankininko karjerą. Per karjerą Lietuvos rinktinėje 55 rungtynes sužaidusiam ir 64 įvarčius pelniusiam G. Cibulskiui sekmadienį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje buvo įteikta padėka už nuopelnus nacionalinei komandai. 36 metų G.Cibulskis jau antrą sezoną dirba vyriausiuoju Klaipėdos „Dragūno“ klubo treneriu.
2023-03-14

Galingasis rinktinės kapitonas: jei patektume į pasaulio čempionatą, išverktume litrą ašarų

Lietuvos rankinio rinktinė vėlų trečiadienio vakarą po 21-erių metų pertraukos gali praverti duris į pasaulio čempionatą. „Jei mums pavyks, iš akių išbėgs litras ašarų. Dvi savaites būsime euforijoje“, – šypsojosi 145 kilogramus sveriantis šalies rinktinės kapitonas Gintaras Cibulskis. Islandija – keista šalis Mūsiškiai į Reikjaviką išskrido antradienį, septintą valandą ryto Lietuvos laiku. Rankininkai Islandijos sostinę pasiekė pirmą valandą vietos laiku.
2018-06-13

„Dragūnas“ apgynė Lietuvos rankinio lygos čempiono titulą

Klaipėdos „Dragūnas“ apgynė Lietuvos rankinio lygos čempiono titulą. Klaipėdiečiai savo žiūrovų akivaizdoje trečiąsias serijos rungtynes prieš „Šviesą“ laimėjo rezultatu 31:27 (18:10) ir serijoje iki trijų pergalių triumfavo 3:0. Nuo pat rungtynių pradžios drausmingai žaidę Klaipėdos rankininkai pradėjo kontroliuoti rungtynes. Įpusėjus pirmajam kėliniui, „Dragūnas“ pirmavo 10:6, o „Šviesai“ nesurandant savojo žaidimo puolime, Klaipėdos klubas vilniečius baudė greitų atakų metu.
2018-05-16

Lietuvos rankinio čempionų taurė sugrįžo į Klaipėdą

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai po metų pertraukos susigrąžino Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos čempionų titulą. Trečiadienio vakarą savoje aikštelėje klaipėdiečiai užbaigė auksinę seriją „sausu“ rezultatu – 3:0. Paskutines rungtynes „Dragūnas“ laimėjo 27:26 (14:11). „Dragūnui“ po 5 įvarčius pelnė Laurynas Simonavičius ir Lukas Simėnas, po 3 – Gintaras Cibulskis, Lukas Juškėnas ir Gabrielius Virbauskas, po 2 pridėjo Arvydas Bučius ir Šarūnas Ugianskis, po 1 metimą realizavo Mindaugas Meškauska...
2017-05-17

Lietuvos rankinio lygos etape – aiškėja nauji lyderiai

Šeštadienį prasidėjusiame ketvirtajame Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos etape – ėmė ryškėti nauji lygos lyderiai. Į pirmąją vietą pakilo Kauno „Granitas-Karys“, kurį laiką pirmavusi Šiaulių ekipa atsidūrė ties turnyrinės lentelės viduriu, o be taškų kol kas lieka trys komandos. Sutriuškinta „Utena“ Vilniaus HC „Vilnius“ žaidėjai, atrodo, į aikštelę išėjo lengvam pasivaikščiojimui.
2016-10-15

Tragiškas kėlinys privertė kapituliuoti Lietuvos rankinio rinktinę Slovakijoje

Šeštadienį Hlohoveco mieste, Slovakijoje, Lietuvos rankinio rinktinė žaidė antrąsias rungtynes šią savaitę su Slovakijos atstovais. Europos zonos atrankos į pasaulio čempionatą 2017 m. Prancūzijoje pirmosios grupės rungtynės nesėkmingai susiklostė Lietuvos rinktinei. Po itin prasto pirmojo kėlinio nusileista varžovams 31:27 (19:10). Šansai patekti į kitą pasaulio čempionato atrankos etapą tapo minimalūs.
2016-01-09

„Lūšies“ rankininkai pralaimėjo baltarusiams

Artėjančiam sezonui besirengianti Lietuvos rankinio vicečempionė Kauno „Lūšies“ komanda draugiškose rungtynėse šeštadienį 26:35 (14:18) pralaimėjo Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) rankininkams. Kauno komandai Vaidas Drevinskas pelnė 11 įvarčių, Mindaugas Mažeika - 6, Gintaras Cibulskis - 4, Aurimas Frolovas - 3, Ernestas Vaičys - 2. Baltarusijos klube net 15 kartų pasižymėjo Sergejus Anufrijenka.
2009-09-27

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė neatsilaikė prieš Ispaniją

2010 metų Europos vyrų rankinio čempionato atrankos varžybų VII grupės rungtynėse trečiadienį Lietuvos rinktinė išvykoje 21:31 (9:15) pralaimėjo Ispanijos rankininkams. Migliaus Astrausko treniruojamai mūsų šalies komandai Aurelijus Sabonis pelnė 7 įvarčius, Rolandas Bernatonis - 6, Mindaugas Andriuška - 3, Augustas Strazdas ir Romas Kirveliavičius - po 2, Gintaras Cibulskis - 1. Lietuvos rinktinė, po septynerių rungtynių turinti 6 taškus, VII grupėje užima ketvirtąją vietą.
2009-06-18

Lietuvos rankinio rinktinėje prieš lemiamas kovas – netektys

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė pradeda lemiamas kovas - artimiausiu metu paaiškės, ar ji pajėgi grįžti į Europos čempionatą po 12 metų pertraukos. Paskutinį kartą Senojo žemyno čempionate Lietuvos vyrų rinktinė dalyvavo 1998 metais. Birželio 10-21 dienomis mūsų rankininkai žais paskutines ketverias rungtynes dėl kelialapio į 2010-ųjų Europos čempionatą Austrijoje. Du sykius susitiks su Ukrainos, po kartą - su Kipro ir Ispanijos rinktinėmis.
2009-06-10

Rankinio rinktinė rengiasi lemiamoms Europos čempionato atrankos kovoms

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė pirmadienį pradėjo pasirengimą lemiamoms Europos rankinio čempionato atrankos turnyro varžyboms. Migliaus Astrausko treniruojama mūsų šalies komanda nuo pirmadienio treniruojasi Kaune, o po savaitę truksiančios treniruočių stovyklos išvyks į Latviją, kur su šios šalis rinktine sužais draugiškas rungtynes. Birželio 9 dieną Lietuvos rankininkai išskris į Zaporožę.