Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Viktorijos „Baskonia“ (3/2) ekipa, kuri namuose 88:82 (14:19, 23:14, 18:25, 33:24) nugalėjo Madrido „Real“ (4/1) komandą.

Rokas Giedraitis nugalėtojų gretose per 22 žaidimo minutes surinko 11 taškų (4/4 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, perėmė 2 kamuolius, bet pažeidė taisykles 4 kartus.

Tadas Sedekerskis nugalėtojų gretose per 33 žaidimo minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, tačiau prasižengė 2 kartus ir padarė 1 klaidą.

Likus žaisti 39 sekundėms „Baskonia“ į priekį dviem taškais išvedė Deono Thompsono tritaškis.

Kitoje atakoje R.Giedraičio ir T.Sedekerskio bendromis pastangomis perėmė kamuolį iš „Real“ puolėjo Guerschono Yabusele.

Vėliau „Baskonia“ pelnė likusius keturis taškus, įskaitant ir R.Giedraičio dėjimą paskutinėmis sekundėmis.

„Baskonia“: Daultonas Hommesas 24 (6/8 trit.), Mattas Costello 13 (4 atk., kam., 4 rez., perd.), Rokas Giedraitis 11, Arturs Kurucs 11, Darius Thompsonas 10 (7 rez., perd.), Tadas Sedekerskis 7 (8 atk., kam., 4 rez., perd.), Danielas Diezas 6.

„Real“: Gabrielis Deckas 17 (8 atk., kam.), Džananas Musa 17 (5 rez., perd.), Guerschonas Yabusele 16 (7 atk., kam.), Walteris Tavaresas 13 (6/7 dvit., 6 atk., kam.), Sergio Llullas 5, Vincentas Poirieras 5, Sergio Rodriguezas 5 (4 atk., kam.).