REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Neseniai pasirodė metinė apklausa apie tai, ką investicijų bankininkai galvoja apie didžiausius Jungtinių Valstijų bankus. Apklausa „The Vault Banking 50“ suskirstė JAV bankus pagal iš anksto sudarytą formulę, kuri atspindi bankininkams labiausiai rūpimas problemas. Vertinant bankus buvo atsižvelgta į gyvenimo kokybės reitingus, tokius kaip kultūra, pasitenkinimas darbu, darbo valandos bei darbo atlygis, bei bendrą banko prestižą.

REKLAMA
REKLAMA

Šiais metais reitinge labiausiai pakilo bankas „Morgan Stanley“, kuris šoktelėjo iš 22 pozicijos į 3-ąją. Labiausiai krito banko „Blackstone“ reitingas – jis nukrito nuo 2 iki 25 pozicijos.

REKLAMA

Portalas CNBC pateikia geriausius šiais metais bankininkų įvertintus Volstrito darbdavius.

7. „Evercore Partners“

Evercore Partners (bendrovės nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)Evercore Partners (bendrovės nuotr.)

Šią kompaniją 1996 metais įkūrė du „Blackstone“ partneriai. Praėjus dešimtmečiui nuo įkūrimo „Evercore Partners“ tapo akcine bendrove ir bankas vis dar yra laikomas perspektyviu ir daug žadančiu. Atmosfera banke buvo apibūdinta kaip „nestresinė“.

6. „Greenhill & Co.“

Greenhill (bendroves nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)Greenhill (bendroves nuotr.)

Daugelio manymu, „Greenhill“ kruopščiau atsirenka savo darbuotojus nei „Goldman Sachs“. Šis investicinis bankas tampa labai išrankus, kai ateina metas priimti naujus darbuotojus į savo komandą. Dėl to šis bankas gavo geresnius įvertinimus kalbant apie darbo pasitenkinimą bei santykius tarp vadovų ir žemesnio rango darbuotojų, lyginant su „Goldman“.

REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto bankas prarado taškus vertinant darbuotojų įvairovę. Vienas bankininkas teigė, kad „Greenhill“ banke vis dar dirba nepakankamas skaičius moterų.

5. „Houlihan Lokey“

Houlihan Lokey (bendrovės nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)Houlihan Lokey (bendrovės nuotr.)

Žmonėms iš tiesų patinka dirbti „Houlihan Lokey“ banke. Apklausoje šis bankas gavo geriausius įvertinimus darbo valandų, kultūros, informacijos apsikeitimo, darbo pasitenkinimo, skaidrumo ir santykių su vadovais kategorijose. Darbo atlygis šiame banke taip pat buvo įvertintas teigiamai. Trūkumai? Šis bankas nėra laikomas prestižine darbo vieta.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

4. „Credit Suisse“

Credit Suisse (Reuters nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)Credit Suisse (Reuters nuotr.)

Daugelis Volstrito įmonių yra įsikūrusios palyginti niūriuose miesto centro vietovėse ar finansiniuose rajonuose. Tuo tarpu bankas „Credti Suisse“ yra visai šalia Madisono aikštės parko. Banko darbuotojai dažnai valgo parke esančiame „Shake Shake“ restorane. Apmokymai šiame banke yra vertinami puikiai. „Formalių apmokymų“ kategorijoje „Credit Suisse“ liko antroje vietoje ir atsiliko tik nuo „JPMorgan“ banko.

3. „Morgan Stanley“

Morgan Stanley (nuotr. SCANPIX)Morgan Stanley (nuotr. SCANPIX)

Bankas „Morgan Stanley“ šių metų „Vault“ bankų reitinguose pakilo iš gėdingos 22 vietos iki pat 3-iosios. Vienas iš veiksnių, leidęs bankui šiais metais pasiekti tokį rezultatą, buvo jo sugebėjimas išvengti problemų.

REKLAMA

„Bank of America“ finansų maklerio įmonės „Merill Lynch“ įsigijimas buvo apipintas įvairiausiomis problemomis. Tuo tarpu „Morgan Stanley“ maklerystės augimas vyksta kur kas sklandžiau.

Nepaisant to, „Morgan Stanley“ yra prastai vertinamas dėl darbuotojams mokamo atlyginimo. Šis bankas paprasčiausiai moka mažiau nei kiti jo konkurentai.

2. „Goldman Sachs“

Goldman Sachs (Reuters nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)Goldman Sachs (Reuters nuotr.)

Šiais metais „Goldman Sachs“ pirmąją vietą turėjo užleisti „JPMorgan“ bankui. Tačiau tegu tai jūsų neapgauna. „Goldman“ vis dar yra pirmoje vietoje pagal prestižą ir pirmauja šioje kategorijoje prieš kitus bankui žymia persvara.

REKLAMA

Vis dėlto, apklausoje bankininkai žiauriai įvertino „Goldman“ darbo valandas. Įmonė taip pat pradaro balus dėl įvairovės trūkumo ir gavo mažus įvertinimus darbuotojų ir vadovų santykių kategorijoje. Nuolatinė žiniasklaidos kritika ir neigiama visuomenės nuomonė taip pat kenkia banko darbuotojų moralei.

1. „JPMorgan“

JP Morgan (Reuters nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)JP Morgan (Reuters nuotr.)

„JPMorgan“ banko vadovas Jamie Dimonas vis dar yra Volstrito karalius. Jo vadovavimas yra viena iš svarbiausių priežasčių, dėl ko „JPMorgan“ šiais metais užėmė pirmąją vietą šiame sąraše.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„[Bankui] vadovauja geriausias generalinis direktorius šioje verslo srityje“, – portalui Vault.com sakė vienas respondentas.

Banko kultūra yra apibūdinama kaip „labai atvira, paprasta ir maloni“. Jaunesnių darbuotojų priežiūra ir mokymai yra vertinami puikiai. Vis tiktai, banko dydis gali būti šioks toks trūkumas. Vienas iš darbuotojų teigė, kad darbas banke neretai gali tapti biurokratiniu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų