Vilniaus „Lietuvos rytas“ vos neprisižaidė Alytuje, o visų laikų „Betsafe–LKL“ čempionato rekordininku tapo Mindaugas Lukauskis.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 85:74 nugalėjo kovingai žaidusią Alytaus „Dzūkijos“ ekipą.

Ypatingos rungtynės tai buvo „Lietuvos ryto“ veteranui M. Lukauskiui – puolėjui tai buvo jau 555-osios rungtynės Lietuvos krepšinio lygoje. Su šiuo rezultatu 38-erių metų atletas aplenkė Rolandą Matulį bei tapo daugiausia rungtynių lygos istorijoje sužaidusiu krepšininku.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo „Lietuvos rytas“, kuris jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą (25:11). Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojomis – „Dzūkija“ sugrįžo į rungtynes ir prieš ilgąją pertrauką savo deficitą apmažino iki 3 taškų – 27:33.

Po ilgosios pertraukos kova apsilygino, o prieš lemiamą ketvirtį priekyje buvo vilniečiai (58:51). Iki rungtynių pabaigos likus žaisti apie minutę alytiškiai buvo priartėję iki 4 taškų (74:78), tačiau tada C. Krameris smeigė tritaškį ir nugalėtojas tapo aiškus – 85:74.

„Lietuvos rytas“: L.Mavrokefalidis 17, Ch.Krameris ir E.Mockevičius (8 atk. kam., 2 blk.) po 14, R.Giedraitis 13.

„Dzūkija“: K.Reinhardtas 19, A.Hernandezas 12, G.Žalalis 11.