Antradienį prasidėjusio FIBA Europos taurės (EuroCup) krepšinio turnyro antrojo etapo rungtynėse penki lietuviai, rungtyniaujantys užsienio klubuose, pelnė tik 18 taškų, o pergalę pirmajame ture pavyko iškovoti tik Rūtenio Paulausko treniruojamai Maskvos srities "Dinamo" (Rusija) komandai su Andriumi Giedraičiu ir Giedriumi Gustu.

"Dinamo" krepšininkai pirmosiose J grupės rungtynėse namuose 91:68 (18:17, 20:22, 30:12, 23:17) sutriuškino Ramūno Butauto treniruojamą Rygos ASK (Latvija) klubą, kuriame žaidė Martynas Andriukaitis ir Steponas Babrauskas.

Nugalėtojams abu lietuviai pelnė po 2 taškus. A. Giedraitis per 20 minučių prametė po 2 tritaškius ir baudų metimus, pataikė vienintelį mestą dvitaškį, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, o 19 minučių žaidusio G. Gusto sąskaitoje 1 taiklus dvitaškis iš 4, 2 sugriebti kamuoliai ir rezultatyvus perdavimas.

Svečių gretose rungtyniavę lietuviai įmetė po 6 taškus. M. Andriukaitis prametė abu tritaškius, pataikė 1 dvitaškį iš 6, realizavo visus 4 baudų metimus, po krepšiais atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą per 23 minutes, o 22 minutes žaidęs S. Babrauskas pataikė 1 tritaškį iš 3, 1 dvitaškį iš 2, vienintelį baudos metimą, sugriebė 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Nesėkminga diena buvo ir Renaldui Seibučiui, kurio Atėnų "Maroussi" (Graikija) komanda namuose 72:83 (25:21, 16:16, 14:26, 17:20) pralaimėjo Rimo Girskio treniruojamam Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina) klubui.

29 minutes žaidęs lietuvis pelnė vos du taškus (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 0/5, baudos 2/2), atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Pirmosiose L grupės rungtynėse Bolonijos "Virtus" (Italija) krepšininkai namuose 95:77 nugalėjo Dižono JDA (Prancūzija) penketuką, o Dainiaus Šalengos Žeronos "Akasvayu" (Ispanija) klubas trečiadienį namuose priims Talino "Kalev" (Estija) ekipą.