Domantas Saboois rungtyniavo fantastiškai, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (15-14) ekipa NBA lygoje po pratęsimo svečiuose 134:128 (39:33, 30:40, 17:19, 35:29, 13:7) pranoko Minesotos „Timberwolves“ (7-22) klubą.

Lietuvis per 45 minutes pelnė 36 taškus (12/19 dvit., 1/2 trit., 9/11 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, padarė tris klaidas, blokavo varžovo metimą, prasižengė keturis kartus ir perėmė 3 kamuolius.

Aukštaūgis pagerino savo asmeninį rezultatyvumo rekordą NBA, kuris ligi šiol buvo 33 taškai.

Tai buvo kartu ir sepintasis trigubas dublis per jo karjerą bei trečiasis šiame sezone. Septintasis karjeros trigubas dublis kartu yra ir „Pacers“ frančizės rekordas.

Ketvirtame kėlinyje „Pacers“ teko vyti varžovus. Antroje kėlinuko pusėje rezultatą pavyko perlaužti savo naudai, bet svarbius taškus įmetė Karlas-Anthony Townsas.

Rezultatą baudomis išlygino D. Sabonis, tad klubai žaidė pratęsimą. Jame „Pacers“ iškart įgijo penkių taškų pranašumą,  „Timberwolves“ priešinosi, bet svarbų tritaškį pataikė Malcolmas Brogdonas.

Vėliau galutinai D. Sabonis, vėlgi baudų metimais, įtvirtino ekipos pergalę.

Geriausias sezono rungtynes sužaidė „Timberwolves“ ispanas Ricky Rubio, kuris surinko 20 taškų bei atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

NBA kovas galite stebėti per „TV3 Sport“ kanalus ir naujos kartos televiziją „Go3.lt“!

„Timberwolves“: Malikas Beasley 31, Karlas-Anthony Townsas 30, Ricky Rubio 20 (13 rez. perd.), Nazas Reidas 18, Jadenas McDanielsas 11.

.„Pacers“: Domantas Sabonis 36, Malcolmas Brogdonas 32, Jeremy Lambas 18, Aaronas Holiday 15,  Justinas Holiday 11.