Atėnuose Stambulo „Fenerbahce“ 71:58 (16:15, 12:27, 20:8, 23:8) nugalėjo vietos „Panathinaikos“ ir Eurolygos ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį 1:0.

Mačą geriau pradėjo „Fenerbahce“. Turkai pirmavo 16:6 (11 minutė).

Vėliau iniciatyvą tvirtai perėmė „Panathinaikos“. Šeimininkai buvo priekyje 16-os taškų skirtumu – 44:28 (21 min.).

Amerikietiškus kalnelius pratęsė „Fenerbahce“. Stambulo komanda finišavo itin sėkmingai – 39-ąją minutę komandas skyrė 16 taškų (71:55).

Turkai puikiai atakavo. „Fenerbahce“ pataikė 52 procentus dvitaškių (15/29) ir 59 tritaškių (13/22).

„Panathinaikos“: K. C. Riversas 16, Mike’as Jamesas 14.

„Fenerbahce“: Bogdanas Bogdanovičius 23 (5/6 tritaškių, 6 išprovokuotos pražangos, 5 atkovoti kamuoliai), Nikola Kaliničius 16 (5 išpr. praž.), Bobby Dixonas 13.

„Panathinaikos“ (19 pergalių / 11 pralaimėjimų) į Eurolygos ketvirtfinalį pateko ketvirtu rezultatu, „Fenerbahce“ (18/12) – penktu.

Atėnų komanda turėjo namų pranašumą, dabar jį perėmė Stambulo krepšininkai. Antrosios serijos rungtynės vyks poryt Graikijoje, vėliau serija kelsis į Turkiją.