bobby dixonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bobby dixonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bobby dixonas“.

Būsimi „Žalgirio“ varžovai išsaugojo vieną žemiausių Eurolygos žaidėjų

Geriausia šių metų reguliariojo Eurolygos sezono komanda, Stambulo „Fenerbahče“, dar dviems metams pratęsė sutartį su vienu žemiausių viso turnyro žaidėju Bobby Dixonu. Nuo 2015 metų Stambulo klube rungtyniaujantis amerikietis, pasibaigus šiai sutarčiai, jau bus atšventęs savo 38-ą gimtadienį. 178 cm ūgio krepšininkas šiame sezone per 18 minučių įmeta 9,3 taško, atkovoja 1,8 kamuolio, atlieka 2,3 rezultatyvaus perdavimo ir renka 9 naudingumo balus.
2019-04-08

5 priežastys, kodėl „Žalgirio“ svajonė atsimušė į turkų sieną

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai yra fantastiški kovotojai, kurie šiame Eurolygos sezone ir taip nuveikė labai daug. To iš „Žalgirio“ neatimsi ir pykti tikrai negalėsi po penktadienio pralaimėjimo turkų milžinui Stambulo „Fenerbahce“. Taip, apmaudo yra, nes kauniečiai net žaisdami sau vidutiniškas rungtynes, turėjo galimybių kabintis ir laimėti prieš dabartinius čempionus. Tačiau galime tik pasidžiaugti už žalgiriečių sėkmę ir ramiai pažiūrėti į dalykus, kurie sutrukdė pratęsti stebuklą.
2018-05-19

„Žalgirio“ legionieriai: dabar turime laimėti trečiąją vietą

Kauno „Žalgirio“ legionieriai Kevinas Pangosas ir Brandonas Daviesas po pralaimėjimo Eurolygos pusfinalyje per daug neliūdėjo. Visos abiejų krepšininkų mintys – sekmadienio kovoje dėl trečiosios vietos. „Žalgiris“ pusfinalio rungtynes Stambulo „Fenerbahče“ pralaimėjo 67:76. Kauniečiai mače prarado 20 kamuolių. „Žinojome, kad šis susitikimas bus kietas. Kad ir kaip blogai rungtyniavome ir kiek klaidų darėme, vis tiek iki pat mačo pabaigos turėjome šansą laimėti.
2018-05-18

Šarūnas Jasikevičius: žaidėjams pasakiau, kad yra fantastiški ir labai juos myliu

Kauno „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius po pralaimėjimo Eurolygos pusfinalyje auklėtinių nepliekė. „Po rungtynių jiems pasakiau, kad yra fantastiški, labai juos myliu. Jie yra kovotojai, – sakė Šaras. – Buvome apakinti atmosferos. Nepadarėme daug, ką buvome sutarę. Keista, nes per treniruotes ruošiamės viskam, kas įvyko. Darėme per daug klaidų, priėmėme per daug blogų sprendimų, bet kažkokiu mistiniu būdu atkūrėme intrigą. Tada mus nužudė Bobby Dixonas.
2018-05-18

Kauniečius paskandinęs amerikietis: „Žalgirio“ krepšininkai yra kovotojai

Kauno „Žalgirio“ krepšininkus paskandinęs Stambulo „Fenerbahče“ amerikietis Bobby Dixonas kratėsi herojaus vardo – laimėjo visa ekipa. „Pergalę lėmė komandos pasirodymas. Net ir sunkiais momentais likome kartu. „Žalgirio“ krepšininkai yra kovotojai. Šioje ekipoje visi žaidėjai geri, puikus treneris. Komanda stipri psichologiškai. Džiaugiuosi, kad ją nugalėjome“, – po rungtynių kalbėjo B. Dixonas.
2018-05-18

Turkijoje – spindėjęs Šarūnas Vasiliauskas ir taikliai šaudęs Adas Juškevičius

Turkijoje toliau dominuoja į Trabzono „Trabzonspor“ grįžęs Šarūnas Vasiliauskas. Krepšininkas sužaidė puikias rungtynes, padėjęs komandai laimėti – 100:95 (18:26, 25:19, 32:34, 25:16) palaužti Giresuno „Belediye“. Tikslą pasiekė 60 procentų „Trabzonspor“ (20/33) bei 63 „Belediye“ (29/46) dvitaškių. Trabzono krepšininkai apšaudė varžovus ir tolimais metimais, „įskraidinę“ 15 iš 29 (51 procentas). Š. Vasiliauskas žaidė beveik visas rungtynes – ilsėjosi septynias sekundes.
2018-05-05

Luko Lekavičiaus „Panathinaikos“ įteikė dovaną „Žalgiriui“

Nors Lukas Lekavičius ketvirtadienį Izraelyje neblizgėjo, jo atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ įteikė dovaną Kauno „Žalgiriui“ – 76:75 (18:20, 17:21, 21:17, 20:17) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus. Toks rezultatas žalgiriečiams atvėrė kelią į atkrintamąsias varžybas.
2018-03-23

Eurobasket 2017. D grupė ir kardinaliai išsiskyrusios ekspertų nuomonės

Europos čempionato D grupėje, kurios kovos vyks Stambule, žais Latvijos rinktinė. Ją daugelis įvardija ta komanda, kurios pajėgumą labai sunku nuspėti. Latvių varžovais bus serbai, turkai, rusai, belgai ir britai. tv3.lt ekspertų, vertinusių šią grupę, nuomonės kardinaliai išsiskyrė. Serbija Didžiausios pergalės. Prasidėjo seniai ir vis dar tęsiasi. Serbija – viena tituluočiausių krepšinio valstybių.
2017-08-26

CSKA ir „Fenerbahce“ ketvirtfinalių serijose pirmauja 2:0

Ketvirtadienį Eurolygoje pergales iškovojo Maskvos CSKA (Rusija) ir Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija). Abi komandos ketvirtfinalių serijose pirmauja 2:0. Maskvoje CSKA 84:82 (21:20, 19:15, 29:23, 15:24) palaužė Vitorijos „Baskonia“ (Ispanija). Pirmojoje rungtynių dalyje vyko permaininga kova. Svečiai nustebino favoritais laikytus rusus ir pirmavo 33:28 (15 minutė). Antrąjį kėlinį CSKA baigė spurtu 12:0 (40:33). Po pertraukos Maskvos komanda dominavo.
2017-04-21

„Fenerbahce“ iš „Panathinaikos“ atėmė aikštės pranašumą

Atėnuose Stambulo „Fenerbahce“ 71:58 (16:15, 12:27, 20:8, 23:8) nugalėjo vietos „Panathinaikos“ ir Eurolygos ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį 1:0. Mačą geriau pradėjo „Fenerbahce“. Turkai pirmavo 16:6 (11 minutė). Vėliau iniciatyvą tvirtai perėmė „Panathinaikos“. Šeimininkai buvo priekyje 16-os taškų skirtumu – 44:28 (21 min.). Amerikietiškus kalnelius pratęsė „Fenerbahce“. Stambulo komanda finišavo itin sėkmingai – 39-ąją minutę komandas skyrė 16 taškų (71:55). Turkai puikiai atakavo.