Itin svarbią pergalę Eurolygoje įsirašė dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (17/14).

Baskai namie 86:69 (10:16, 23:16, 27:13, 26:24) įveikė Milano „AX Armani“ (19/12).

Mačo lūžis įvyko trečiojo kėlinio pabaigoje, kai paskutinių beveik trijų minučių atkarpą „Baskonia“ laimėjo 11:0 ir susikrovė solidų pranašumą – 60:45.

Ketvirtame kėlinyje italai buvo priartėję per devynis taškus, bet tada darbo ėmėsi lietuviai – Rokas Giedraitis pelnė 4 taškus iš eilės, Tadas Sedekerskis pridėjo dar tris ir abu puikiai darbavosi gynyboje, perimdami po kamuolį.

R. Giedraitis nugalėtojams per 34 minutes pelnė 14 taškų (3/6 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

T. Sedekerskis per 28 minutes surinko 9 taškus (3/3 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, išrašė tris blokus ir užfiksavo 18 naudingumo balo pasirodymą.

Dabar „Baskonia“ dalinasi 8-10 vietas su Sankt Peterburgo „Zenit“ ir „Valencia“, kurios turi tiek pat pergalių.

„Baskonia“: P. Henry 19 (6 rez. perd.), A. Polonara 17 (13 atk. kam.), Z. Dragičius 15, R. Giedraitis 14, T. Sedekerskis 9.

„AX Armani“: K. Punteris 13, S. Rodriguezas 12, Sh. Shieldsas, J. Brooksas, L. Datome po 10.