Latvijos vyrų ledo ritulio rinktinė nesėkmingai pradėjo pasirodymą Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse.

Latviai pirmose C grupės rungtynėse 2:3 (0:1, 1:2, 1:0) pralaimėjo Švedijai.

Švedai į priekį išsiveržė jau pirmojo kėlinio viduryje po Lucaso Wallmarko įvarčio. Vos prasidėjus antram kėliniui Antonas Landeris padvigubino Švedijos rinktinės persvarą.

Visus rungtynių įvarčius rasite čia:

Antroje ketvirčio pusėje Ralfas Freibergsas buvo nubaustas dviejų minučių bauda ir vos po 14 sekundžių švedai pelnė ir trečiąjį savo įvartį – dar kartą pasižymėjo L. Wallmarkas.

Latviai galutinai sudėti ginklų neketino – 36-ąją minutę rezultatą sušvelninti pavyko Renarui Krastenbergui, o emocingiausia kova prasidėjo jau paskutiniame, trečiame kėlinyje.

46-ąją minutę Nikolajus Jelisejevas tiksliai smūgiavo ir rezultatas tapo 2:3, o vos po kelių minučių latviai buvo arti išlyginamojo įvarčio. Jau paskutinėmis mačo sekundėmis Latvija dar kartą buvo labai arti trečiojo įvarčio, tačiau sėkmė nenusišypsojo.

Visus svarbiausius žiemos olimpinių žaidynių startus stebėkite per TV3, TV6 ir naujienų portale tv3.lt, o karščiausios naujienos, rezultatai ir transliacijos – specialiame tv3.lt polapyje – https://www.tv3.lt/pekinas2022.