Šveicarijoje vykstančiose Europos lengvosios atletikos pirmenybėse Tadui Šuškevičiui nepavyko pakartoti savo aukščiausio pasiekimo, kai 2010-aisiais Ispanijoje jis 50 km sportinio ėjimo rungtyje finišavo devintas.

Penktadienį lietuvis nuotolį nužingsniavo per 3 valandas 52 minutes 39 sekundes ir užėmė septynioliktąją vietą tarp 26-ių finišavusių atletų.

Ričardas Rekstas kartu su dar keturiais sportininkais, tarp kurių buvo ir pasaulio čempionas airis Robertas Heffernanas bei Europos vicečempionas lenkas Grzegorzas Sudolas, penktadienį nebaigė nuotolio, o dar trys ėjikai buvo diskvalifikuoti.

Trečiąjį iš eilės Europos čempiono titulą iškovojo 36-erių metų prancūzas Yohannas Dinizas. Jis nuotolį įveikė per 3 valandas 32 minutes 33 sekundes ir net 1 minutes 41 sekunde pagerino nuo 2008-ųjų gegužės rusui Denisui Nižegorodovui priklausiusį pasaulio rekordą.

Sidabro medalis atiteko šalies rekordą pagerinusiam slovakui Matejui Tothui (3:36:21), bronza, kaip ir prieš ketverius metus - rusui Ivanui Noskovui (3:37:41).

Ketvirtas liko pasaulio vicečempionas kitas Rusijos ėjikas Michailas Ryžkovas (3:39:07):