ėjikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ėjikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ėjikas“.

Pasaulio čempionate diskvalifikuotas ėjikas Žiūkas: „Po tokio pasirodymo didelio optimizmo tikrai nėra“

Šeštadienį Budapešte (Vengrija) prasidėjo pasaulio lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvaus net 16 lietuvių. Pirmasis startavo Marius Žiūkas, kuris 20 km sportinio ėjimo rungties nebaigė dėl gautos diskvalifikacijos, kuri buvo skirta po keturių sulenkto kelio įspėjimų. Penktame pasaulio čempionate startavęs Marius buvo diskvalifikuotas antrą kartą ne tik šiemet, bet ir visoje karjeroje. „Sunku pakomentuoti.
2023-08-19

Sportinio ėjimo atstovas Marius Žiūkas išbando Seimo kanclerio darbą

Lengvosios atletikos elitui ši vasara turėjo būti svarbiausia per ketverių metų ciklą. Bet nukėlus Tokijo olimpiadą metams, sportinio ėjimo atstovas Marius Žiūkas vasarą pasitinka su didžiausiu karjeros iššūkiu Seimo koridoriuose. Nuo pirmadienio sportininkas tapo laikinuoju Seimo kancleriu, o apie savo sportinę discipliną, kuri praverčia ne tik varžybų trasoje, bet ir gyvenime, pasakoja TV3 Žinioms.
Aktualijos 2020-06-01

Europos pirmenybėse Šveicarijoje ėjikas T. Šuškevičius liko 17-as

Šveicarijoje vykstančiose Europos lengvosios atletikos pirmenybėse Tadui Šuškevičiui nepavyko pakartoti savo aukščiausio pasiekimo, kai 2010-aisiais Ispanijoje jis 50 km sportinio ėjimo rungtyje finišavo devintas. Penktadienį lietuvis nuotolį nužingsniavo per 3 valandas 52 minutes 39 sekundes ir užėmė septynioliktąją vietą tarp 26-ių finišavusių atletų.