UEFA Europos lygos šešioliktfinalio pirmosios rungtynės tarp Lisabonos „Benfica“ ir Londono „Arsenal“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 19-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Emile Smithas Rowe‘as 39-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau „Benfica“ vartų sargas Heltonas Leite‘as sėkmingai atrėmė kamuolį.

Pizzi antrojo kėlinio pradžioje sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Benfica" ekipą į priekį 1:0.

Bukayo Saka 57-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

„Arsenal“ atakos smaigalyje atsidūręs P.E.Aubameyangas 63-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.