Ketvirtadienio vakare buvo sužaistos keturios Europos lygos ketvirtfinalių rungtynės.

Tikra drama įvyko Gelzenkircheno „Schalke“ ir Bilbao „Athletic“ rungtynėse. Iki pat 81 minutės rezultatas po puolėjų Raulio ir Fernando Llorentes dublių buvo lygus, tačiau baskai per likusias devynias minutes sugebėjo du kartus nuginkluoti užmigusius vokiečius. 81 minutę pasižymėjo „Athletic“ saugas Oskaras De Marcos, o per antrą pridėto laiko minutę persvarą padvigubino puolėjas Ikeras Muniainas.

Kitos poros rungtynėse likus vienai minutei iki pagrindinio laiko pabaigos pergalę prieš „Hannover“ išplėšė namuose rungtyniave Madrido „Athletic“ futbolininkai. Esant lygiam rezultatui 1-1 pergalingą įvartį pelnė Ispanijos sostinės ekipos puolėjas Eduardo Salvio.

Kitame mače Olandijos „AZ Alkmaar“ netikėtai rezultatu 2-1 įveikė „Valencia“. Nugalėtojams įvarčius pelnė puolėjas Brettas Holmanas bei saugas Maarten Martens. Rezultatą antrojo kėlinio pradžioje buvo išlyginęs ispanų klubo atraminis saugas Mehmetas Topalas.

Lisabonos „Sporting“ neturėjo didesnių sunkumų su Charkovo „Metalist“ vienuolike. Portugalai paskutinę pagrindinio laiko minutę pirmavo rezultatu 2-0, tačiau sugebėjo prasižengti savo baudos aikštelėje. Teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo „Metalist“ saugas Cleitonas Xavieras ir taip išsaugojo ukrainiečių viltis pakovoti dėl kelialapio į Europos lygos pusfinalį.

Europos lygos ketvirtfinalių rezultatai:

Madrido „Athletic“ 2-1 „Hannover“

9' [1-0] Falcao, 38' [1-1] B.Diouf, 89' [2-1] E.Salvio

„AZ Alkmaar“ 2-1 „Valencia“

45+1' [1-0] B.Holman, 51' [1-1] M.Topal, 79' [2-1] M.Martens

Gelzenkircheno „Schalke“ 2-4 Madrido „Athletic“

20' [0-1] F.Llorente, 22' [1-1] Raul, 60' [2-1] Raul, 73' [2-2] F.Llorente, 81' [2-3] O.De Marcos, 90+2' [2-4] I.Muniain

Lisabonos „Sporting“ 2-1 Charkovo „Metalist“

51' [1-0] Izmailov, 64' [2-0] E.Insua, 90' [2-1] C.Xavier (iš 11 m. baudinio)