Dar vieną pergalę Eurolygoje iškovojo du lietuvius turinti Vitorijos „Baskonia“ (3/0) ekipa, kuri namuose 92:75 (23:24, 19:23, 17:10, 33:18) pranoko Belgrado „Crvena Zvezda“ (0/3) krepšininkus.

Per pirmus tris kėlinius vyko atkakli kova ir nė vienai komandai atsiplėšti nepavyko: jeigu įpusėjus mačui „Crvena Zvezda“ turėjo 5 taškų atsargą (47:42), tai prabėgus 30 žaidimo minučių jau nežymiai pirmavo „Baskonia“ – 59:57. Prasidėjus lemiamai atkarpai „Baskonia“ sugebėjo padidinti savo persvarą iki 5 taškų, o kiek vėliau dar vieną trumpą atkarpą 6:0 leido susikrauti dviženklį pranašumą – 75:64.

„Crvena Zvezda“ nenuleido rankų ir greitai deficitą sumažino per pusę – 72:78. Tuomet baskai atsakė savo 7 taškais (85:72) ir per likusias kiek mažiau nei 2 minutes serbai atsitiesti galimybių nebeturėjo.

30 minučių žaidęs Rokas Giedraitis pelnė 3 taškus (0/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), sugriebė 6 kamuolius, blokavo varžovo metimą, išprovokavo pražangą, kartą suklydo, gavo bloką ir surinko 3 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis rungtyniavo 20 minučių, per kurias įmetė 6 taškus (3/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius bei surinko 10 balų.

„Baskonia“: Markusas Howardas 30 (7/12 tritaškiai, 10 išprov. praž., 32 naud. bal.), Dariusas Thompsonas 18 (4/4 tritaškiai), Vanja Marinkovičius 10 (2/4 tritaškiai), Daultonas Hommesas 9 (3/6 tritaškiai).

„Crvena Zvezda“: Luka Mitrovičius 17 (8 atk. kam., 27 naud. bal.), Ognjenas Dobričius 14 (2/6 tritaškiai, 5 atk. kam.), Nikola Ivanovičius ir Benas Bentilas po 11, Filipas Petruševas 10 (5 atk. kam.).