24
Portugalija – Austrija (nuotr. SCANPIX)

Portugalija ir Austrija nebuvo žaidusios nuo 1995 metų, kai dukart susitiko atrankoje į 1996-ųjų Europos čempionatą. Kartą komandos sužaidė lygiosiomis, kartą laimėjo portugalai. Pirmosios EURO 2016 komandoms susiklostė nesėkmingai: Portugalija 1:1 sužaidė su Islandija, o Austrija 2:0 pralaimėjo Vengrijai.

24

Šeštadienio vakaras buvo itin nesėkmingas Portugalijai: neišnaudoję daugybės progų, neįmušę 11 metrų baudinio jie turėjo tenkintis lygiosiomis 0:0.

0` Startinės komandų sudėtys

Portugalija: R. Patricio, Pepe, R. Guerreiro, R. Carvalho, C. Ronaldo, J. Moutinho, Vieirinha, W. Carvalho, A. Gomes, Nani, R. Quaresma.

Austrija: R. Almer, M. Hinteregger, C. Fuchs, S. Ilsanker, M. Arnautovič, David Alaba, M. Harnik, J. Baumgartlinger, S. Prodl, F. Klein, M. Sabitzer.

3` M. Harnikas gauna puikų perdavimą ir turi gerą progą pasižymėti, tačiau galva iš kelių metrų į vartus pataikyti nepavyksta.

6` Nani smūgiuoja galva, tačiau kamuolys skrieja virš vartų.

13` Iš pradžių Nani, vėliau Vieirinha smūgiuoja į vartus, tačiau R. Almeris žaidžia patikimai ir išsaugo vartus sausus.

22` Visiškai šalia virpsto šauna C. Ronaldo.

29` Dar vienas portugalų išpuolis, Nani smūgiuoja į virpstą. Nesėkmingų ir pavojingų Portugalijos atakų serija tęsiasi.

41` D. Alaba baudos smūgiu iš labai aštraus kampo smūgiuoja į vartus, tačiau portugalas smūgį blokuoja beveik nuo vartų linijos.

46` S. Ilsankeris šauna į portugalų vartus, tačiau puikiai žaidžia R. Patricio. Baigiasi pirmasis kėlinys.

55` Iš toli labai stipriai smūgiuoja C. Ronaldo, tačiau vartininkas smūgį atremia.

56` Po kampionio galva dar kartą muša C. Ronaldo, tačiau įvarčio vėl nėra, austrų vartininkas žaidžia puikias rungtynes!

65` Vėl C. Ronaldo, vėl iš už baudos aikštelės ribų, vėl nėra įvarčio, šį kartą portugalas nepataiko į vartus.

79` 11 Metrų baudinys į austrų vartus, jį realizuoti imasi, žinoma, C. Ronaldo, tačiau kamuolys vartų tinkle neatsiduria – kapitonas pataiko į virpstą.

85` C. Ronaldo muša įvartį! Tačiau teisėjas pakelia vėliavėlę, o pakartojimas parodo, kad nuošalė buvo akivaizdi.

90` Rungtynės baigiasi, komandos pasidalina po tašką. Juoda diena C. Ronaldo.