r. patricio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „r. patricio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „r. patricio“.

Cristiano Ronaldo toliau štampuoja pergalingus įvarčius

Cristiano Ronaldo pasaulio čempionate Rusijoje pelnė visus keturis Portugalijos rinktinės įvarčius. Šįkart viena ryškiausių pirmenybių žvaigždžių atliko pergalingą smūgį į Maroko komandos vartus. Portugalai Maskvos „Lužnikų“ stadione laimėjo 1:0 (1:0). Nugalėtoją lėmė įvartis pačioje rungtynių pradžioje. 4-ąją minutę po kampinio galva kamuolį į tinklą pasiuntė C. Ronaldo. Portugalas pirmajame kėlinyje smūgiavo netoli vartų, o vėliau atliko perdavimą Goncalo Guedesui.
2018-06-20

EURO 2016: neišnaudotos Cristiano Ronaldo progos padovanojo Austrijai tašką

Portugalija ir Austrija nebuvo žaidusios nuo 1995 metų, kai dukart susitiko atrankoje į 1996-ųjų Europos čempionatą. Kartą komandos sužaidė lygiosiomis, kartą laimėjo portugalai. Pirmosios EURO 2016 komandoms susiklostė nesėkmingai: Portugalija 1:1 sužaidė su Islandija, o Austrija 2:0 pralaimėjo Vengrijai.