Europos čempionato kovos dėl paskutinio kelialapio į pirmenybes B grupės rungtynėse Italijos rinktinė namuose 77:80 (15:21, 14:14, 22:16, 15:15; 11:14) po pratęsimo nusileido Prancūzijos krepšininkams.

Iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus žaisti 33 sekundes M. Belinelli sumetė abu baudos metimus ir išlygino rezultatą (66:66). Per likusį laiką niekam pelnyti taškų nepavyko, todėl komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Jo metu italai vienu metu pirmavo 73:69, tačiau prancūzai pelnė 7 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį  – 76:73. Paskutinę minutę pražangomis stabdyti svečiai tiksliai realizavo baudų metimus ir išsaugoję pranašumą iškovojo pergalę.

Italija: Marco Belinelli 26, Angelo Gigli 13, Andrea Bargnani 10 taškų.

Prancūzija: Nicolas Batumas (8 atk. kam.) ir Florentas Pietrusas (7 atk. kam.) po 20, Borisas Diaw 14 taškų.

Pergalingai papildomo Europos čempionato atrankos turnyro A grupės kovas pradėjo Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė, išvykoje 62:56 (19:11, 17:11, 17:14, 9:20) įveikusi Portugalijos krepšininkus.

Nugalėtojams Nihadas Dedovičius įmetė 15, buvęs žalgirietis Ratko Varda – 14, Ivanas Opacakas – 11, buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ aukštaūgis Kenanas Bajramovičius – 6 taškus.

Pralaimėjusiems Jorge Coelho ir Joao Gomesas (7 atk. kam.) atitinkamai surinko 17 ir 12 taškų.