nugalėtojams nihadas dedovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nugalėtojams nihadas dedovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nugalėtojams nihadas dedovičius“.

Įspūdingas A.Hervelle žaidimas neišgelbėjo belgų

Europos čempionato kovos dėl paskutinio kelialapio į pirmenybes A grupės rungtynėse Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė namuose 82:77 nugalėjo Belgijos krepšininkus bei iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Nugalėtojams Nihadas Dedovičius surinko 18 taškų (7 atk. kam.), buvęs žalgirietis Ratko Varda - 13, Zlatko Jovanovičius, Ivanas Opacakas, Erminas Jazvinas bei buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas Kenanas Bajramovičius (9 atk. kam.) įmetė po 10 taškų.
2009-08-09

EURO-2009 atranka: prancūzai palaužė Italiją, bosniai – Portugaliją

Europos čempionato kovos dėl paskutinio kelialapio į pirmenybes B grupės rungtynėse Italijos rinktinė namuose 77:80 (15:21, 14:14, 22:16, 15:15; 11:14) po pratęsimo nusileido Prancūzijos krepšininkams. Iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus žaisti 33 sekundes M. Belinelli sumetė abu baudos metimus ir išlygino rezultatą (66:66). Per likusį laiką niekam pelnyti taškų nepavyko, todėl komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.