23
Greituminis slalomas (nuotr. Algimanto Brazaičio)

„Hankook Juta slalomo“ varžybos mėgėjams, kuriose savo įgūdžius per visas lenktynių dienas gali išbandyti visi norintys – ne naujiena 18-ąjį kartą surengtų maratoninių lenktynių programoje.

23

Šiemet ir taip gausų bei intensyvų lenktynių tvarkaraštį papildė ir „ENEOS 1006 km lenktynėse“ debiutavusios greituminio slalomo varžybos, į kurias pakviesti licencijuoti sportininkai, slalomo meistrai ir besitaikantieji į šiuos titulus.

Prieš varžybas išrikiavusią bemaž keturių dešimčių, norinčių varžytis debiutinėse lenktynėse, vairuotojų armiją išgąsdino keli iš vakarėjančio dangaus iškritę lietaus lašai.

Tačiau jų, kaip tiksliai suskaičiavo lenktynes komentuojantis ir žodžio kišenėje neieškantis Saulenis Pociūnas, iškrito tik 14 ir jie, suprantama, trasos nesugadino.

„Debiutinės varžybos, blynas neprisvilo, jomis buvo patenkinti visi dalyvavę ir pažadėjo čia sugrįžti kitąmet“, – lenktynių spaudos centrui, viešųjų ryšių agentūrai „Visus Bonus“ sakė greituminio slalomo lenktynėms vadovavęs Vilniaus „Sportinio vairavimo centro“ direktorius Andrejus Savčenko.

Debiutinių greituminio slalomo lenktynių dalyviai varžėsi penkiose klasėse.

1600 kub. cm variklius turinčių automobilių įsakitoje, pranokęs Vygantą Januškį ir Gintarę Gegieckaitę, pergalę šventė Aurimas Kučinskas, vairavęs „Honda“ automobilį.

Masiškiausioje 2000 kub.cm klasėje aukščiausią nugalėtojų pakylos laiptelį užėmė Tomas Buškevičius, kuris aplenkė Darių Jakštonį ir Julių Jurkšą.

3000 kub. cm klasėje su „Mazda“ triumfavo Justas Gudavičius. Antras liko Redanas Jankaitis, o trečias – Benediktas Bočkus.

3000+ klasėje pirmąją vietą iškovojo „Mitsubishi“ automobilį vairavęs Daivaras Juškys, aplenkęs Andrių Antanaitį ir trečiąją vietą užėmusį Modestą Gedvygą.

Laisvojoje klasėje dar vieną pergalę iškovojo J. Gudavičius, pranokęs ir čia startavusius 2000 kub. cm klasės nugalėtoją T. Buškevičių bei A. Antanaitį.