tomas buškevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas buškevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas buškevičius“.

„H2AUTO“ Greituminio slalomo čempionate aiškėja lyderiai

Jau nebe pirmą kartą greituminio slalomo varžybose visiems nosis nušluosto varžybų senbuvis Justinas Kvaraciejus. Taigi, ir penktasis etapas, įvykęs Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje sekmadienį – nieko nenustebino. Iki „H2AUTO“ Lietuvos greituminio slalomo čempionato pabaigos likus vos dviem etapams, ima ryškėti ir sezono lyderiai.
2018-08-09

Ralyje „Alytus 2018“ niekas nepavijo Tomo Buškevičiaus su „Honda Integra“

Birželio 10 dieną finišavo trečiasis Lietuvos mini ralio čempionato etapas – ralis „Alytus 2018“, į kurį suvažiavo net 68 ekipažai, pasiryžę vasariškai karštą sekmadienį kaip reikiant pakaitinti Alytaus miesto gatvių ir aikštelių asfaltą.
2018-06-13

Pirmasis „Autoplius.lt Fast Lap” etapas: naktinė premjera, nauji „Race“ lyderiai ir „Time Attack“ rekordo paieškos

Jubiliejinis „Autoplius.lt Fast Lap” sezonas prasidėjo įvairių lenktynių gausa. Pats laikas aptarti, kas tapo pirmaisiais Naktinių lenktynių nugalėtojais, „Race“ čempionato lyderiais ir kiek pritrūko iki rekordo „Time Attack“ važiavimuose. Naktinė premjera Pirmą kartą Lietuvos automobilių sporto istorijoje surengtose Naktinėse 2,2 val.
2018-05-21

„ENEOS 1006 km lenktynių“ programoje debiutavo greituminis slalomas

„Hankook Juta slalomo“ varžybos mėgėjams, kuriose savo įgūdžius per visas lenktynių dienas gali išbandyti visi norintys – ne naujiena 18-ąjį kartą surengtų maratoninių lenktynių programoje. Šiemet ir taip gausų bei intensyvų lenktynių tvarkaraštį papildė ir „ENEOS 1006 km lenktynėse“ debiutavusios greituminio slalomo varžybos, į kurias pakviesti licencijuoti sportininkai, slalomo meistrai ir besitaikantieji į šiuos titulus.
2017-07-22

Kauno rajono mero taurės sprinto čempionato finale – T. Buškevičiaus triumfas

Liepos 13 dieną „Nemuno žiede“ vyko trijų etapų sprinto čempionato finalas Kauno rajono mero taurei laimėti. Itin greitoje ir sudėtingoje trasoje sprendėsi, kam atiteks mero taurė, teigiama pranešime spaudai. Karščiausia buvo automobilių, varomų priekiniais ratais klasėje. Čia vyko įdomi kova tarp Pauliaus Vasiliūno ir Tomo Buškevičiaus. Paulius laimėjo pirmajame čempionato etape ir surinko 50 taškų čempionate. Tomas liko antras, bet taip pat surinko 50 taškų.
2014-07-16
Į viršų