0

Trečiadienį Lietuvos Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausio diviziono rungtynėse Elektrėnų „ESSM/Energija“ užtikrintai įveikė Kėdainių ledo ritulio klubą 8:2 (2:0, 2:1, 4:1). Elektrėnų „ESSM/Energija“ – vienintelė turnyro ekipa, dar nepatyrui pralaimėjimų ir bendroje įskaitoje šiuo metu užimanti antrąją vietą, teigiama pranešime spaudai.

Rungtynių eiga nekėlė didesnių abejonių – elektrėniškiai dominavo nuo pat pirmo kėlinio (2:0). Laimėtojams tris įvarčius pelnė praėjusią savaitę prie komandos prisijungęs Dovydas Kulevičius, du įvarčius įmušė Roman Aliapkin, po vieną - Vytautas Jagelavičius, Donatas Vitte ir Laisvydas Rimkus. Kėdainių LRK gretose pasižymėjo po įvartį įmušę Daumantas Karalevičius ir Jevgenijus Čiugajus.

„Be galo malonu žaisti aukšto lygio Lietuvos čempionate“, - įspūdžiais dalinosi tik šiek tiek daugiau nei prieš savaitę iš Prancūzijos, kur žaidė „HC Mulhouse“ ekipoje, grįžęs D. Kulevičius. „Šiose rungtynėse mums pavyko pasiekti žymią persvarą, nors turiu pastebėti, kad ir varžovai mums teko aršūs – kovojo ir stengėsi iki paskutinės minutės. Nenuostabu, nes nemažą dalį Kėdainių komandos žaidėjų sudaro ledo ritulininkai, užaugę ledo ritulio sostinėje – Elektrėnuose. Mūsų jaunimui dar yra ko mokytis, bet šio čempionato lygis mane maloniai nustebino“, - pasakojo naujasis „ESSM/Energijos“ žaidėjas.

Lapkričio 25 d. Elektrėnų „ESSM/Energija“ Nacionalinės ledo ritulio lygos rungtynėse susitiks su Rygos „Cetra“, o lapkričio 30 d. – su Vilniaus VNA.