Įspūdingą asmeninį šou surengęs Plungės „Olimpo“ (1/6) įžaidėjas Elvinas Gintvainis atliko 16 rezultatyvių perdavimų, o jo atstovaujama komanda rezultatu 83:66 įveikė Jonavos „Petrochemą“. Po šešių iš eilės nesėkmių tai buvo pirmoji žemaičių pergalė 2013-2014 metų NKL čempionate.

Po apylygio pirmojo kėlinio komandas teskyrė keturi taškai (20:16), tačiau namuose žaidęs „Olimpas“ spurtavo antrajame (47:30), o trečiojo kėlinio viduryje įgijo rekordinę 28 taškų persvarą (64:36). Paskutiniame ketvirtyje „Petrochemos“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki padoresnio skirtumo, tačiau neišvengė sutriuškinimo – rungtynės baigėsi Alido Žukausko auklėtinių pergale 83:66.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 19 taškų pelnęs Dainius Vaitelis. 18 taškų prie pergalės pridėjo Evaldas Lengvinas. Minėtasis E. Gintvainis įmetė 11 taškų, atliko 16 rezultatyvių perdavimų (NKL rekordas), atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius, tačiau suklydo 11 kartų ir surinko 29 naudingumo balus. Po 9 taškus į svečių krepšį įmetė Ovidijus Kaminskis ir Vaidas Kazonas.

„Petrochemos“ komandoje pasižymėjo 16 taškų įmetęs Vytautas Kružikas. 10 pelnė Henrikas Vorotnikovas, 9 – Ričardas Verbickas.